Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a szűz tapasztalat...

Szerintetek a szűz tapasztalatlan, félénk, kedves csendes 24 éves haveromnak van esélyem találni egy fiatal, tapasztalatlan, kedves 14 év körüli lányt, aki az ő szintjén van és nem fogja lenézni tapasztalatlansága miatt?

Figyelt kérdés
Azért gondolok ilyen fiatalabb lányra, mert ő is elég tapasztalatn még nem úgy mint egy haverom korosztályába tartozó érett nő, aki már túl magas szexuális igényekkel rendelkezik, haverom meg nem tud neki még semmit sem nyújtani ilyen téren kis béna meg amúgy sem olyan típus, aki nagyon akarna dugni, szerintem vagy aszexuális vagy valami baja van, nem valami tökös. Szinte már én szerzek neki randit is össze, mert magától arra sem képes, hogy csajozzon. Hihetetlenül töketlen, de én nem a dom fel, csak szerzek neki egy csajt. :D

2014. szept. 22. 21:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek, de nem kell a lánynak is tapasztalatlannak lennie, mert nem ezen múlik. Új partnernél mindent elölről kell kezdeni, mert mindenki különbözik, nincs egyforma recept senkinél és ezért nem sokat ér a tapasztalat.
2014. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!