Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szimpla baráti közeledés,...

Szimpla baráti közeledés, vagy vonzalom? Veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Új munkahelyre kerültem,s ott megismertem egy srácot.Eleinte nem beszélgettünk,sőt olyan érzésem is volt hogy nem szimpatizál velem.Az utóbbi időben viszont sokat beszélgettünk,bizalmas témákról is,néha szurkálódott máskor kedvesen szólt hozzám,bókolt,elmentünk sétálni.Volt hogy poénkodtunk és megöleltem,felajánlotta hogy elkísér pár helyre mert nem tudtam pontosan az odajutást,a tekintetében is érzek valamit...Diszkréten közeledik,majd úgy érzem közömbös-illetve bezárkózik,bár általában a közelemben van,hozzám ér,oda jön beszélgetni,vagy leül mellém.Pár napja írt üzenetet hogy hogy vagyok,pár mondatot beszélgettünk majd eltűnt..Én éreztem kellemetlennek,mintha sok lettem volna..Azóta nem keresett.Még inkább zavaró tényező,hogy elméletileg kapcsolatban van,de amikor olyan témákra esett a szó nem említette egyáltalán.Nem tudom eldönteni mi zajlik benne,veletek volt már hasonló?Köszönöm a válaszokat,23/L
2014. szept. 21. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez mind biztató lenne,ha nem lenne csaja,mert akkor akármi lehetne belőle.Azért tudom ezt,mert velem majdnem ugyanaz megtörtént,ami veled,szinte szóról szóra.Csak az én alakuló kapcsolatomnak nincs senkije,így elég jól egymásra találtunk.Nálatok a barátnő bezavar a képbe,ez egy akadály,és az is lesz,míg nem szakít vele.Mi összejöttünk,aztán majd meglátjuk,de nálatok ez nem megy ilyen könnyen.Figyelembe kell venned,hogy akire vágysz,az nem független.

2014. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem itt az a kérdés, hogy az ölelgetés hogy jön a képbe. Nem ő közeledik, hanem te, csak ez nem is tudatosul benned. Ő max. reagál a dolgaidra.
2014. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!