Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Írnom kellene neki?

Írnom kellene neki?

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy társkeresőn, és megtetszett egy fiú az adatlapja alapján. Kedvencnek jelöltem, ő is megnézte az adatlapom, de ennyi. Sajnos egyszerűen nem tudom leküzdeni a berögződést, hogy a férfinak kell megtennie az első lépést, és nem tudom rávenni magam, hogy írjak neki. Ha tetszenék neki, már üzent volna ő, nem? Vagy ez nem így megy? Az is a baj, hogy amikor úgy voltam, hogy mit veszíthetek, és írtam olyanoknak, akikkel ugyanez volt a helyzet, vagy nem kaptam választ, vagy 1-2 levélváltás után megakadt az üzengetés és ez teljesen elvette a kedvem.

22L



2014. szept. 22. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kozben ugyanezen gondolkozik, hogy mi van, ha nem valaszolsz? Probald meg szerintem. En mindenesetre szurkolok nektek :).
2014. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! :)
2014. szept. 22. 23:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Másnap írtam neki de még most sem válaszolt. Az tuti hogy ez volt az utolsó, amikor én kezdeményeztem.
2014. szept. 27. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!