Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges lenne, hogy tetszem...

Lehetséges lenne, hogy tetszem egy olyan fiúnak, akinek van barátnője?

Figyelt kérdés

Természetesen a fiú idősebb nálam, akinek a barátnője, az ő korosztálya. (két évvel idősebb nálam a srác)

Honnan láthatom, hogy tetszem-e neki? mert azt vettem észre, h elég sokat àll a közelemben, meg amikor rám néz, máshogy néz rám, mint a többi lányra. (mosolyog, és picit oldalt fordítja a fejét) :D

szoktunk beszélgetni is :)

De ez lehetséges lenne, hogy ha barátnője van, ennek ellenére tetszem neki???:)

ez most hogy is van?



2014. szept. 23. 16:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amùgy nekem nem is tetszik xD csak fura volt a szituáciò ... xD
2014. szept. 23. 17:11
 12/15 anonim válasza:
88%
ez úgy van, hogy a pasik nagy többségét nem érdekli hogy van e barátnője vagy sem, leáll flörtölni mindenkivel, valszeg csak szórakozik veled, és tesz a kapcsolatára. A többi kommentelőnek meg csak annyit, hogy nem értem miért szerencsétlen lány lenne a rib.anc, ha a srác flörtöl vele...
2014. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem, húszéves férfi még sosem csalt meg nőt!
2014. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
12es válaszoló: köszi:)) szóval tetszem neki? Mellesleg alapból nem kezdenék olyannal, akinek van barátnője, és a közös képeiken látom, jól megvannak, mert nem teszem tönkre más kapcsolatát, éppen ezért hárítok mindig (pl távolabb megyek, de ő közel jön:))
2014. okt. 1. 16:31
 15/15 anonim válasza:
Hát ha érdeklődik irántad akkor nem szereti elégé a barátnőjét, és csak megszokásból vagy szükségletből van vele.Ne kezdeményezzél feléje, csak akkor ha tetszik.
2014. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!