Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ezt miért csináljátok?...

Lányok ezt miért csináljátok? Komolyan érdekelne.

Figyelt kérdés

Az internetes ismerkedésről van szó (facebook, társkereső, gyakori és egyéb közösségi oldalak). Ha én írok rá egy lányra, akkor mindig azzal kezdem, hogy miért írtam rá, illetve megkérdezem, hogy zavarom-e, van-e kedve beszélgetni. Ilyenkor azt szokták mondani, hogy nem zavarok. Az esetek többségében egy ideig (pár óra vagy 1-2 nap) jól eldumálgatunk, reagálunk egymásra, a lány is érdeklődik felőlem, kérdezget. Aztán hirtelen eltűnik, mindenféle magyarázat nélkül. Oké, nyilván nem vonhatom felelősségre, de azzal akivel már több levélváltáson túl vannak és számít az ő jelenlétére, annak legalább egy félmondatot szerintem illene legalább odabiggyeszteni. A lányok többségének bejövök, a stílusom is az a "normálisabb" fajta. Ez beképzeltségnek tűnhet, de tényleg tisztelettel beszélek a lányokkal. És rajtuk is mindig azt érzem, hogy eleinte élvezik a beszélgetést. A legutóbbi eset olyan volt például, hogy egy napot beszéltünk, aztán napokig, majd hetekig semmi. Pár naponta egy-egy köszönést odaszúrtam neki, hátha reagál, aztán rákérdeztem, hogy ugyan miért nem ír, persze finom stílusban téve mindezt. Erre a lány elkezdett személyeskedni és teljesen úgy viselkedett, mintha mi sosem beszéltünk volna. Ha meg esetleg nem emlékszik rám, akkor egy kicsit vissza kellene lapoznia az üzenetek között. De MINDEN eset így végződött eddig. Erre mi a magyarázat, csajok? Ha valaki nem szimpatikus, akkor miért beszéltek vele órákat, napokat? Főleg úgy, hogy a legelején még meg is kérdezem, hogy van-e kedve beszélgetni. Én a "nem akart megbántani" című történetre tudok elsősorban gondolni, de ezzel bánt meg és aláz meg igazán, hogy faképnél hagy, aztán úgy tesz, mintha misem történt volna. Interneten keresztül simán meglehet mondani a másiknak, hogy ne zavarjon...

És mondom, nem néhány esetről van szó, a netes ismerkedéseim 90%-a így végződik/végződött. A személyes ismerkedést most hagyjuk, ott is voltak már próbálkozásaim, de most kifejezetten az internetes ismerkedésre szerettem volna fókuszálni.


2014. szept. 23. 22:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A barátaim (már akit tényleg annak nevezhetek), tudják, mi van velem. Akit nem ismerek úgy, annak nem szoktam megírni, ha épp nem leszek gépközelben (de volt olyan, még főiskolai éveim alatt, hogy az internetszolgáltatónál volt valami gubanc, és egy hétig semmi, akkor nagyon bosszantott, mert még a sulis ügyeimet se tudtam intézni, amihez kellett az internetkapcsolat - tantárgyfelvétel pl.).

Persze ha nem akarnak rád emlékezni, vagy erre hivatkoznak, hogy nem is ismernek, az más tészta. Mondjuk még ott is szóba jöhet, hogy valaki feltörte a fiókjukat (vannak ilyen "kedves jóakarók").

Nem mindenki bunkó, csak peches vagy.

2014. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

9-es válaszoló: Nem ismersz, de elkezdtél személyeskedni. Nem azért vagyok kedves, hogy nedvesedjen a bugyi, én ilyen neveltetést kaptam, hogy udvariasnak kell lenni. Sajnálom, hogy nincs belém kódolva a bunkóság, ellenben jó pár mai pasival. Ugyanúgy elmondtam, hogy a való életben is ugyanúgy kezdeményezek, sőt azt is, hogy ezt most hagyjuk ki az egészből, de ha már felvetetted, reagálok rá. Tudod, mostanában a személyes ismerkedés nem igazán fér bele az időmbe. Heti 5 napot iskolában vagyok, mellette dolgozom és versenyszerűen sportolok is, szóval olyan hű de sok szabadidőm nincsen idegen lányokat leszólítgatni. Hidd el, volt elég sok randim már, és szexben is volt részem, ami azért adott nekem valamennyi önbizalmat. Tehát vannak felmutatható eredmények.


Köszönöm a biztatást 10-es!


#11-es: Azért nem hiszem, hogy minden lánynak elmegy 3 hétre az internete. :) Az az igazán bosszantó, amikor beadja, hogy erre-arra nincs ideje, de közben folyton azt látom, hogy képeket oszt meg, kommentel, magát fotózza stb.

2014. szept. 23. 22:47
 13/17 anonim ***** válasza:

Csak mint lehetőséget írtam, hogy ez is benne lehet a pakliban. :-)

Lépj túl az ilyeneken, nem voltál nekik elég érdekes. Én nem ismerlek, úgyhogy azt nem tudom megítélni, hogy esetleg mennyire untattad őket. :-)

2014. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 MolotovPunk ***** válasza:

Én sohasem rohantam a csajok után.Most sem teszem és mégis volt életemben már jó néhány barátnőm.Az estek 80%ban a lányok írtak rám,vagy élőben szólítottak meg.

Volt,aki össze jött nekem és volt aki nem.Egyébként most jöttem ki nem túl régen egy másfél éves kapcsolatból.

Nem szabad elkeseredni,az a lényeg.Előbb utóbb jönni fog majd valaki,akinek bejössz.Én hiszek a sorsban és mindig akkor jött egy nő az életembe,mikor pont nem számítottam rá és lesz_rtam mindent.Szóval hajrá,ne nyomulj feltűnően és ne rohanj egy nő után sem,mert kiszagolják a gyengeséget.Ja és a Facebook ismerkedést viszont felejtsd el,mert maga az oldal is egy baromság,hát még a társkeresése. :D

2014. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát ti sem sok lánnyal szeretnétek szexelni.


Vagyis persze szeretnétek, mint minden férfi, csak semmit nem tesztek az ilyen vágyak megvalósításáért.

2014. szept. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

en barkivel elbeszelgetek. de nem mindenkivel akarok kapcsolatot. nem szeretem visszautasitani az embereket, es ugy erzem, hogy egy ilyen nevtelen level valtasban nincs semmi, par ora, par nap még nem igeret semmire, igy ha csupan eltunok, nem tartozom feleloseggel senki irant.

nem szokasom neten ismerkedni. lehet, hogy jo srac vagy, de aki interneten nem fog meg engem elsore, annak nem adok eselyt. pedig lehet, hogy szemelyesen oda lennék erte. de en ezt nem vallalom.

szoval nalam ez az oka.

L

2014. szept. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16:

Kb. minden lánynál az az oka, amit te leírtál. Csak ezt valamiért nem képesek megérteni.

2014. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!