Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz ha 13 évesen rocker vagyok?

Gáz ha 13 évesen rocker vagyok?

Figyelt kérdés
feketében vagyok,szinte csak rock bandás pólóim,karkötőim vannak,nem öltözök lányosan,jövő héten megyek emo hajat vágatni :/ fiúk ez visszataszító?
2014. szept. 24. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Az minden életkorban gáz.
2014. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én rocker létemre csak támogatni tudom minden ilyen ötleted, és ahogy az Ossian is megmondta: Megszólhat akárki, teszek rá egy nagyot/ Mindig ilyen voltam, ilyen maradok!
2014. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Én 12 éves korom óta vagyok rocker. Nem ez a gáz, hanem az emo haj.


Ebben a korban nem is kell nagyon lányosnak lenned. Később meg ha kicsit odafigyelsz, meg lehet találni azt a rocker stílust, amiben egyszerre lehetsz nőies, aranyos, szexi és rocker is.


De emós hajat ne vágass! Az gáz.

A rocker lét nem divat, élet stílus. Az én munka egyenruhám teljesen hófehér, a hajam normális hosszú, ápolt csajos. Mégis látszik rajtam, hogy nem disco pi<$@ vagyok.

25L

2014. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem, majd kinövöd, és rájössz, milyen a kulturált öltözet.
2014. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
ja, én 13 évesen azt se tudtam mi az az emo haj :(
2014. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
úgy öltözködj ahogy neked tetszik,kit érdekelnek mások?
2014. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3 Pacsi!


13 éves korban nem gáz, hogy rocker vagy. 13 éves korban az sem gáz, hogy nem öltözöl nőiesen és nem vagy egy pasimágnes. Sőt, az sem gáz, hogy ki van rád írva a zenei ízlésed.l

Viszont vannak olyan élethelyzetek, amiben nem lehet bicskanyitogatóan öltözködni (pl. iskolai ünnepség, esküvő a családban) vagy te akarsz nőiesebben, vagy éppen visszafogottabban kinézni (pl. "tutajos" ruhát szeretnél felvenni a pasid kedvéért).

Hosszú távon érdemes lenne egy olyan ruhatárat kialakítani, hogy hogy ilyen szituációkban se legyél zavarban.


Emo haj: Egyszer mindent ki kell próbálni, ha nem tetszik, majd lenő. De azt lenne érdemes még egyszer végiggondolni, hogy rocker létedre mennyire szeretnéd, hogy az emo szubkultúrával társítsanak.


26N

2014. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

a rocker/emo életstílus között csupán szemernyi különbség van... viszont szinte mindenki utálja őket mert mások, érettebbek, vagy éppen gyerekesek.

nekem is van egy 18 éves emo-s csaj oszt társam és nagyon gyerekes :)

2014. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
az egész nem lenne gáz, ha nem pózer lennél. majd kinövöd. 18L
2014. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tsc...Én akkor mér Heavy Metal os voltam
2014. szept. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!