Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van minden lány ilyen...

Miért van minden lány ilyen rossz véleménnyel a depressziós fiúkról?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a kommenteket,és nagyon de nagyon csúnyákat írnak.Pedig az ilyen embereknek van hatalmas szükségük a szeretetre!

2014. szept. 24. 15:54
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
A depresszió mindenkiben van. Csak eltérő mértékben:)
2014. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem szeretetre, hanem segítségre van szüksége!


Nem éltetek még együtt depressziós emberrel.

- az, hogy szereted, egy idő után szrt sem ér, simán megsértődik, ha dolgod van és nem vagy vele, vagy szeretnél egyedül lenni kicsit, nem állandóan őt ölelgetni

- nagyon durva hangulatváltozásokkal jár, amit egy idő után nem fogsz tudni kezelni

- téged is totál lehúz


Az én barátom "csak" pánikbeteg, de néha megőrjít vele.

- sehová nem mer egyedül menni, mert mi lesz, ha rájön

- El akarok menni este a csajokkal, jaj, siessek, mert mi lesz, ha rájön...

- dolgoznom kell hétvégén, jaj, úristen...


Egy depressziósnál ez hatványozottabb, ráadásul gyönyörűen tud zsarolni - ha elhagysz, ezt-azt csinálod, megölöm magam és tsai.

2014. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 homo ludensz ***** válasza:
Sok igazság van ezekben a hsz.-ekben pró és kontra. Nagyon régóta vagyok depressziós és pánikbetegként diagnoztizálva és tudom hogy sok türelem kell a hozzám hasonlókkal élni. Bár én nem hőzöngök,hangoskodok de néha azt mondom félig tréfásan hogy nekem papírom van róla. Mivel ezen tulajdonságaimmal tisztában vagyok igyekszem őket kordában tartani. Sosem szabad sem annak aki felvállal egy ilyen személyt sem a személynek a másik rovására előnyöket kicsikarni. Akkor némileg elviselhető az együtt élés amely még gyümölcsöző is lehet pld. egy jó kapcsolat formájában.
2014. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#12


Nem mondom, hogy nincs ilyen, de te se mondd, hogy csak ilyen van. Nyilván az elején nagy toleranciát igényel egy ilyen ember, de ha minden erejével a saját maga fejlesztésén van, a párja segítségével, és nem arra törekszik, hogy ugyanabba a "fertőbe" lehúzza a másikat is, amiben ő van, akkor mindjárt másról beszélünk.


Én azért mondtam, hogy szeretetre van szüksége az ilyen embernek, mert ha elmennék egy szakemberhez, első körben az nem tudna kimenni a fejemből, hogy ez az ember csak azért beszélget velem és próbál segíteni, mert én vagy az állam fizetek neki. Ez meg is ölné az egész "terápiát" az elején. Meg mégis mit tudna segíteni? Elmondaná az összes hangzatos mondatod az önbizalomról meg a bátorságról, meg hogy ugyanolyan vagyok, mint a többiek? Teletömne gyógyszerrel, ami még könnyedén ronthatna is az állapotomon? Ilyen segítség nem kell.

2014. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
A hibákért bocsánat, valahogy most becsúszott pár.
2014. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Konkrétan olyan kommentek vannak hogy hibásak,melegej,meghogy meggyilkolják a nőket...Legjobb haverom is csak a barátnője miatt él,és csak ő tartja életben
2014. szept. 24. 19:32
 17/23 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk tényleg túlzásnak érzem. Inkább semmibe nézik őket, meg szopatják ahol tudják, ez az alap kis országunkban.
2014. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nos én nem vagyok nő, de a párom annyi ilyen lelki problémával küzd, hogy így kapásból fel se tudnám sorolni, így rendesen benne vagyok a témában. Azt szokták mondani, hogy egy férfi nem csak a himbilmbijétől lesz férfi. Akkor mitől is? Hogy okos, erős, megbízható, lelki és testi biztonságot ad a nőnek.Ez utóbbi kettő szerintem nagyon fontos. Egy depressziós fiúnak van szüksége a testi lelki biztonságra, akkor hogy adhatná ezt vissza? Jó, nem mindegy, hogy milyen súlyosról beszélünk, de a lényeg ugyanaz.
2014. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Haverom nem nagyon beszél ilyenekről,de egyszer azt mondta,hogy imádja hogy a barátnője irányítja,mert ha padlón van,akkor barátnője felpofozza és nem sajnáltatja magát hanem megpróbál felállni.Ebben lehet valami,nem ?
2014. szept. 24. 20:34
 20/23 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen betegek sajnos nagy az eselye,hogy visszaesnek a lo masik oldalara..Meg nem tudnek bizni eggy depisben..Udv:Dr.X.Y
2014. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!