Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek a fiú felé?

Hogyan közeledjek a fiú felé?

Figyelt kérdés

Tetszik egy 15 éves srác, én 2 évvel idősebb vagyok nála. Nem tudom, hogy ez hátrány vagy előny, de bízok benne hogy inkább az utóbbi. :)

A baj az, hogy fogalmam sincs hogyan közeledjek felé. A suliban átnéz rajtam (legalábbis jól játsz azt, hogy enmv esz észre)... Én pedig zavarba jövök a gondolattól, hogy ott van...

Neten már beszéltünk kettőször is, és nagyon rendesnek+sizmpatikusnak ismertem meg:) Főleg a zenei ízlése keltette fel a figyelmemet.

Tudom, gáz,

De segítség kéne: Mit csináljak? Hogyan szólítsam meg, ami nem lenne kínos? :)

Elhívjam valahova? Pénteken lesz egy ingyenes koncert itt, csak azt nem tudom, elhívjam-e rá?

Vagy valahova elhívjam? Hogyan írjak neki? :)

Kérlek normális válaszokat adjatok :)



2014. szept. 24. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg érdekli-e az az együttes.. Aztán ha igen, és elhívod, az már egyértelmű jelzés :)

Nem kell sokat kombinálni, ha bejössz neki, úgyis találkozni fogtok hamarosan, ha nem, akkor meg legalább kiderült.

2014. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
cloak engaged
2014. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező írj rám a tippért.
2014. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!