Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Buliban nem is lehet jól...

Buliban nem is lehet jól ismerkedni! 18L Komoly kapcsolata lett már ott valakinek?

Figyelt kérdés

Tömeg van, dübörög a zene, füstgép... beszélgetni nem épp alkalmas. Tegnap voltam bulizni, mert már ezzel piszkál mindenki, hogy ne savanyodjak be, meg ott lehet ismerkedni. Normálisakkal tuti nem. 2 srác ült oda az asztalunkhoz, meg egy táncnál "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon meghívott egy sörre (barátnőm nemet mondott). Lehet én nem vagyok elég szép. Nem voltam túl konzervatívan felöltözve, se túl ringyósan, vékony, 18 éves lány vagyok. Fel is voltam oldódva, szóval nem is a gátlások. De azért alkalmi nem kell.


Szóval a kérdés: Komoly kapcsolatot lehetetlen találni diszkóban, mert ott nem arra mennek a fiúk?


2014. szept. 24. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Bankba se azért megy az ember, hogy lottót adjon fel.
2014. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De miért mondja mindenki, itt az oldalon is, hogy buliba kell menni, akkor lesz párkapcsolat?


Ne privátot írjatok, hanem válaszoljatok! Komolyan, már nem szabadna kiírnom, hogy "18L".

2014. szept. 24. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat en bulibikba kindig komoly kapcsolat celjabol keresek csajt de akikkel en talalkoztam azok csak 1 ejszakast akartak max...ossze futhatnank vlmikor :D 17/F :) jah es engem nem erdekel a kulso :)
2014. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nekem házibuliban mindig sikerül néhány barátságot kötni új fiúkkal, de semmi több.
2014. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem bulikban fogod megismerni életed párját, az biztos. Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor máskor kell keresgélned. :)

A bulikba járó emberek általában nem komoly kapcsolatokat keresnek.

2014. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem lett, 2 is, ami több évig tartott.
2014. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmet egy buliban látta meg a mostani párja, aztán megkereste vhogy... 4 éve vannak együtt... Úgyhogy ilyen is létezik, csak ritka... Buliba egyébként még én se találtam soha olyan pasit, aki komoly kapcsolatot akart volna :) L/22
2014. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!