Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért egy év után szerelmes a...

Miért egy év után szerelmes a pasi belém?

Figyelt kérdés
Egy éve ismerjük egymást, azalatt nekemis , nekiis voltak kapcsolatai. Most kiderült, hogy belém van zugva, mi változott?
2014. szept. 26. 10:49
 1/7 Jázi :) ***** válasza:
Jobban megismert.
2014. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kib.szott komoly lehet a dolog
2014. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerelem a legnagyobb rejtély. Örök kérdés, hogy mitől lobban szerelemre test és lélek? Ha tudnánk senki sem lenne magányos.
2014. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
#3-as, pont megtaláltad a közhelyes Coelho és a semmitmondó szerencsesüti-üzenetek közti egyensúlyt.
2014. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá túl sok, a külsőd és a személyiséged eddig is bejöhetett neki (utóbbi egyre jobban, ahogy egyre jobban megismert). Innentől nem kell hozzá sok, hogy felismerje, kb. ezt: minek akarok én máshol keresni csajt, mikor itt van a közelemben egy olyan csaj aki tetszik, akinél úgy érzem hogy nekem is van esélyem, és már most tudom összebújáson kívül más szabadidős programokhoz is élvezném a társaságát.
2014. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy érzi, eleget csalódott már. Te pedig mindig ott voltál mellette, számíthatott rád, mint barátra. Igazából nem tudom, mert nem mesélted el, hogy milyen kapcsolat volt köztetek. Ha beszéltetek, és jó baráti viszonyban álltatok egymással, akkor lehet, hogy most nyílt fel a szeme. Ha viszont alig beszéltetek, akkor inkább csak az a gondolatmenet tűnik valószínűnek, hogy te még nem voltál meg neki. :D
2014. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

volt egy néhány hónap, amikor elis tüntűnk egymás szeme elől (nekem volt egy nagy csalódásom), ő ez idő alatt két komoly nőt is kinézett, tehát akkor nem volt belémzúgva.

Azt mondta, nézegette a képeimet, és akkor jött be valami katt: megkeresett, mert régen láttuk egymást, aztán 1 hónap után jött a vallomás.

És látszik rajta, hogy nem csak azért, mert "nem volt más"

2014. szept. 26. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!