Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Soha nem kerültem olyan...

Soha nem kerültem olyan helyzetbe ahol alkalmam nyílt volna csajozni. Hogyan teremtsek elő egyet? 15/f Tényleg segítség kell!

Figyelt kérdés

Merek szólni lányokhoz, de sosem csajozni próbálok, hanem beszélgetni velük. Nincs is semmi csajozós dumám, amivel nyitnék egy lánynál.


Barátaim nem szoktak bulizni járni, azt sem tudom hogyan kell. Akiket ismerek és járnak azokkal nem bírok barátkozni. (Beszélgettünk pár percet de valahogy nem akadt semmi közös témánk.)


Talán mondjam az egyik barátomnak, hogy mennyünk be egy diszkóba (nem tudok táncolni)? Vagy van olyan hely ahol egyedül is lehet csajozni?


Szerintem nem a kinézetemmel van a baj, mert:

Átlagos testalkatú vagyok, nincs rajtam semmi súlyfelesleg. Jó minőségű ruhákba járok, de nem vagyok ez a SWAG. Nincs kisfiús arcom, kicsit egyedibb az átlagnál de távolról sem tartom csúnyának (egyszer egy fiú csúnyának nevezett, de szerintem csak a b*zik tarthatnak szépnek egy másik férfit). Nincs hosszú zsíros hajam, de ilyen páwás sem. A testem is arányos, középmagas vagyok.


Kétlem, hogy az önbizalmammal lenne baj, de egy "-Szia, szép vagy! -Köszi" párbeszéd után csak kínos csend lenne mert a szándékomat már rögtön tisztáztam, de utána nem tudnék miről beszélni, vagyis felkelteni a lány érdeklődését. Meg ugye azt sem tudom, hol mondjam mindezt, ahol nincs mellette 2 barátnője vagy barátja.


Inkább az utolsó bekezdésen van a hangsúly, szóval tényleg fontos lenne, hogy valaki segítsen!



2014. szept. 27. 14:44
 1/3 anonim válasza:
leírom privibe az elég elmebeteg elméletem :D ha az segít :)
2014. szept. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak a ruha teszi az embert hanem a butor is
2014. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1!

#2, nem erről van szó.

2014. szept. 28. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!