Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jelent valamit hogy más...

Jelent valamit hogy más lányoknak lájkolgat, nekem viszont nem?

Figyelt kérdés

Ez a facebook... Nem szoktam a lájkokkal foglalkozni, hülyeségnek tartom az egészet, de nem tudta elkerülni a figyelmemet hogy a fiú aki tetszik nekem, sok másik lánynak lájkolgatja a fotóit, nekem viszont egyet sem lájkolt még. Ugyanakkor úgy érzem, hogy tetszem neki, a legutóbbi találkozásunkkor el is kezdett udvarolni. Félénk fiú egyébként, de ha más lányok képeit meri lájkolni, akkor az enyéimet miért nem?:D Fura. Akkor lehet nem is tetszem neki annyira mint a többi? Am már egy ideje ismerjük egymást, de csak most kezdtünk el beszélgetni, és most is csak személyesen, mikor épp összefutunk.

19/L


2014. szept. 28. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Van baj
2014. szept. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én pasi vagyok, és forditva van velem, énis szoktam ezen problémázni :) :)


viccet félretéve egyáltalán nincs jelentősége.

Egy lánynak én már mindent bevallottam, és nem tetszikeltem egyik képét sem, ő sem az enyémet (igaz nem járunk, de a jó viszony megmaradt).

Én azért nem, mert gyerekes dolognak tartom. Szintén egy másik pasi, 30 éves, úgy próbál a lány után rohanni, hogy minden képére lájkot nyomott. Van egy csoportkép, nincs rajta a lány, nincs like. Egy másik, tök ugyanaz, csak rajta van. Liked. Nem gyerekes?


Amúgy én igy akarom "rejteni" a nagyközösség előtt az érzéseimet

2014. szept. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha félénk a fiú, akkor ez egyáltalán nem fura.

"Félénk fiú egyébként, de ha más lányok képeit meri lájkolni, akkor az enyéimet miért nem?"

Felteszem Neked másképp ezt a kérdést:

Miért van az, hogy [egy félénkebb fiú] például iskolában szükség esetén bármelyik lánytól - akár ismeretlentől - meg tud kérdezni bármit amit kell, de ha egy olyan valakihez kéne odamenni, aki tetszik neki, akkor máris nem tudja ugyanezt megtenni?

Érted a lényeget remélem.

2014. szept. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalataim alapján azt jelenti, hogy akkor nem sokat jelentesz neki. De adja isten, hogy legyen rá ellenpélda.
2014. szept. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!