Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem kellek senkinek? ...

Miért nem kellek senkinek? Normális vagyok, gyerekkorom óta, és nem vagyok iszákos/drogos/bulizós. Mégsem kellek senkinek.

Figyelt kérdés
23f
2014. szept. 28. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mivel itt sajnáltatod magadat ,azért nem kellesz senkinek.
2014. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap még ugyanezt a szöveget/kérdést egy 23 éves lány írta ki......gyorsan változnak a dolgok :)
2014. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen, láttam.
2014. szept. 28. 16:38
 4/12 anonim ***** válasza:
mutass képet és megmondom, min változtass
2014. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Épp azért nem kellesz senkinek, amiért nem állsz be a bulibirkák közé... Én se kellek egy lánynak sem... :/ Én se iszok, nem bulizok!
2014. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a tegnapit én írtam ki; :S
2014. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 na ne mondd :DD
2014. szept. 28. 16:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Én se kellek senkinek se... pedig normálisnak tartom magam, és szerintem annyira kva ronda se vagyok.
2014. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan mellőlem elülnek a buszon, meg egyéb helyeken a csajok, pedig kulturált megjelenésű vagyok és fiatal, ellenben az Andy Vajna féle vénségekkel összejönnek... Hát szégyelljék magukat!
2014. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a "nem vagyok bulizós" részben van a hiba... na nem azért, mert nem vagy a diszkó királya, hanem azért, mert ez azt jelenti, nem igazán jársz el a kortársaid közé szórakozni, így kisebb eséllyel találkozol valakivel, akinek "kellenél".


Amíg a szobámban kuksoltam, nekem sem volt soha senkim, pedig sosem voltam csúnya lány. Mindig azt hittem, valamit rosszul csinálok, a többiek valamit csak tudnak, hogy nekik mindig volt valakijük. Aztán én is elkezdtem eljárogatni, ismerkedni emberekkel, barátkozni. Azóta se voltam 2 hétnél tovább szingli, pedig volt több barátom is.


Mondhatnád, hogy a lányoknak könnyebb, de szerintem ez fiúkkal is ugyanúgy működik. Ha a szobádból várod, hogy bekopogtasson az igazi, nem nagyon lesz szerencséd, el kell járnod otthonról, ha nem is bulihelyekre, de valahova, ahol oldott a hangulat, sok ember van, hogy megadd a lehetőséget magadnak az ismerkedésre. Másképp ezt nem hiszem, hogy lehet. Max egyetemen/főiskolán/munkahelyen, ha olyan.

2014. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!