Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kecskeméten és környékén...

Kecskeméten és környékén keresek normális nőt aki szereti a sportokat, nem a pénzre megy, nem egy drogos k**va. Lehet ilyet találni valahol? Már lassan le kell mondanom arról hogy valaha is lesz egy rendes kapcsolatom. 23/F

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
magyarul sportolgató,csóringer/sóher,unalmas fószer keresi barátnőjét.
2014. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Kecskeméten és környékén keresek normális nőt aki szereti a sportokat, nem a pénzre megy, nem egy drogos k**va. "



Fú, hát ez elég sok feltétel, te úgy látom, nem éred be szinte semmivel. Ilyet biztos nem találsz, hisz Kecskeméten csak drogos k**vák vannak, ezt mindenki tudja. Szerintem adj kicsit lejjebb az igényeidből, nem olyan nagy baj, ha a nő néha drogozik egy kicsit. Légy reális, Kecskeméten ilyen elvárásokkal nem fogsz találni senkit.

2014. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz? A nyáron éltem két és fél hétig Kecskeméten egy ismerősömnél.


Nappal rengeteg csinos, fiatal, normális, kedves lánnyal lehet ismerkedni. Az én korosztályom kb. a 15-20 év közöttiek és voltak bőven normálisak. Kb. 30 kecskeméti lányt szólítottam meg, ebből 10 körüli adott telefonszámot, 6-tal lett randi és 4-üket fektettem le, amíg ott voltam. A legtöbbjük erősen barátnő alapanyag is.


Most nem tudom mi a neve, de van az a nagyon-nagyon hosszú parkos rész a belvárosban, ahol két oldalt megy az autóút és középen van egy ilyen több kilométeres parkszerűség. Az tele van padokkal és pl. ott mindig voltak csajok napközben. De igazából bárhová megy az ember, úgy is lesznek - ruhabolt, könyvesbolt, élelmiszerbolt, utca, kávézó, stb.


21/F

2014. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as, hát ez különös történet, mivel sikerült őket megnyerned, hogyan lehet egy idegent megszólítani?

Ahogyan olvastam az ilyen megszólítós témájú kérdéseket, a lányok általában nem szeretik, ha ilyen helyeken megszólítják őket.

Szerintem neked nagy szerencséd van a kinézeteddel, és nagyon bátor is lehetsz, meg nagyon jó is lehet a kommunikációd, ha ennyi lányhoz odamentél.

Ilyen helyekre általában többen mennek, eleve párok, vagy pedig barátnővel vannak a lányok. Persze az sem mindegy, hogy mit csinál éppen, mert ha valaki el van foglalva, vagy siet, akkor nyilván nem érdemes próbálkozni a megszólítással.

2014. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Visszanézve nem olyan nagy dolog. 1-1,5 éve untam bele a passzivitásba és rájöttem hogy nekem kell kezdeményeznem. Angol nyelvű könyveket és blogokat olvastam a témáról.


De, a lányok szeretik ha napközben szólítják meg őket. Valójában a legtöbb lány inkább úgy képzeli el, hogy nappal találkozik "véletlenül" egy fiúval, józanon, nem pedig részegen egy bulihelyen.

Persze sok lány nem érdeklődik. Lehet hogy egy lánynak éppen barátja van. Vagy éppen bele van zúgva valakibe. Vagy aznap rossz napja van és nem akar ismerkedni. Vagy nem vagyok az esete kinézetre. Ezer és millió oka lehet, hogy miért utasít el.

Ezért kell a nagy számok játékát játszani. Ergó minél több lányhoz odamenni.


"nagy szerencséd van a kinézeteddel"

Átlagosnak tartom a kinézetem.

"nagyon bátor is lehetsz"

Pártucat, párszáz kezdeményezés után immunissá válsz az elutasításra (én is, te is, mindenki) és ha elutasítanak, nem azon keseregsz, hanem 15 perc múlva képes vagy odamenni egy másik lányhoz. Az első néhány ilyen alkalomnál én is fostam, görcsölt a hasam, volt hogy dadogtam szinte. Bele kell jönni.

"meg nagyon jó is lehet a kommunikációd"

Ez is fejlődik a tapasztalatszerzéssel. Sokkal jobban tudom hogy mit kell mondani egy lánynak, hogy minél nagyobb eséllyel keltsek vonzalmat benne. Régen bénákat mondtam, ma már egyre jobbakat.


"Ilyen helyekre általában többen mennek, eleve párok, vagy pedig barátnővel vannak a lányok. "

Szóval te az utcán, a parkban, ruhás-, könyves-, élelmiszerboltokban, buszon, buszmegállóban nem szoktál látni soha egyedül lévő lányokat? Én ma már százat biztos láttam.


"Persze az sem mindegy, hogy mit csinál éppen, mert ha valaki el van foglalva, vagy siet, akkor nyilván nem érdemes próbálkozni a megszólítással." - Igen, azért érdemes olyat, akin éppen látszik hogy nem siet sehova.

2014. szept. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló (magyarul sportolgató,csóringer/sóher,unalmas fószer keresi barátnőjét.

)

Nem, nem vagyok csóringer, és nem attól unalmas valaki ha nem drogozik. Nem egy nőm volt már, csak amikor elvárták hogy mindig menjünk valahova és persze mindent én álljak akkor az már annyira nem tetszett.

2014. szept. 26. 10:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Eddig milyen nőid voltak? Pl. korra, végzettségre, sulira/munkára? Hol találkoztál az eddigi barátnőiddel?

Csak egy tipp, de lehet pl. az (is) volt a gond, hogy az eddigiekkel mind valami szórakozóhelyen ismerkedtél meg.


Egy dolog, hogy mit várnak el és másik hogy te mit vársz el tőlük és mire "kényszeríted rá" őket.

Szerintem a legtöbb nővel simán ki lehet azt hozni, hogy minimálisakat kelljen rájuk költeni és ritkán "kelljen" bulizni járni otthonról csak miatta.

2014. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát jah.

ha megvan a kontroll,akkor meg sem próbál fizetgetős palimadárnak nézni a nő.

sőt ha fa-szán keretet fordítasz,akkor benne fog felébredni a megfelelési kényszer nem ő ébreszti fel benned.

2014. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát ezek mind rám illenek. Bár sportot inkább nézni szeretem.
2014. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!