Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy leányzó aki tetszik....

Van egy leányzó aki tetszik. Rajta is érződik, hogy vonzódik hozzám, de akármikor hívom, hogy mennyünk el valahova nem nagyon akar. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy ő hova akarna menni és oda elkisérheted-e?
2014. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is vonzódik hozzád, csak beképzeled magadnak. De az is lehet, hogy bejössz neki, csak szégyellene téged az utcán. :D
2014. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van egy közös ismerősünk, aki az adott személlyel jóban van, és számomra is bizalmas információkat szokott megosztani, mint például most is, innen tudom h bejövök neki. de ezt amikor kérdezem tőle mindig csak eltereli a szót.
2014. aug. 27. 14:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az is benne van h nem nagyon akar velem jönni sehova mert szinte mindig otthon van és alig mozdul ki másokkal is, csak néha néha.
2014. aug. 27. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak beképzelted magadnak hogy vonzódik hozzád.

Hidd el ha így lenne, nem kerülné a veled való találkozásokat.

2014. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De voltunk már együtt egy két helyen, akkor semmi olyan jel nem volt rá, hogy ilyen lenne leginkább én arra gondolok, hogy majdnem h magának való, mert a többi barátaival se megy sehova, csak ritkán, ugyan úgy mint velem.
2014. aug. 27. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!