Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én nem tetszem már neki vagy...

Én nem tetszem már neki vagy inkább tart a helyzettől?

Figyelt kérdés

Röviden igyekszem összefoglalni:

mindketten házasságban élünk, gyerekeink vannak, az övé teljesen megromlott, az enyémben csak bizonyos problémák vannak, de egyáltalán nem süllyedő hajó.

Pár hónapja észrevettem, hogy mindig bámul egy férfi, mosolyog, le sem veszi rólam a szemét, amikor megfordulok a munkahelyén. Mivel régebb oda járok ide, talán már régebb óta is nézett, de én csak pár hónapja vettem észre. Viszonoztam én is testbeszéddel a szimpátiát, mivel hamar világossá vált nekem is, hogy valami nagyon-nagyon vonz benne.. Ő elkérte a számom egy termékkel kapcsolatban (sztem kamu volt), de inkább azt mondtam adja meg az övét ő, mert nem fontos a dolog és jelentkezem, ha úgy van..persze jelentkeztem szintén kamu dologgal, amiből az lett, hogy üzenetben őszintén elmondtuk, hogy nagyon vonzódunk egymáshoz (ő kezdeményezte ennek bevallását).Ugyanakkor arra is tett jelzést, hogy tiszteletben tartja, hogy feleség, anya vagyok. Felvetettük, hogy találkozzunk..én közben eléggé begondolkoztam a dolgon, hogy ez nem lesz mégsem jó, hiszen nagy az esélye, hogy ha jobban összeismerkedünk csak még jobban egymásra kattanunk. Valószínűleg ő is valamire juthatott, ugyanis nem jelentkezett...Találkoztunk azóta, ugyanúgy teljesen kivirul mikor lát, mosolyog, egyszerűen olyan érzésem van, mikor így rám néz, hogy egyszerűen imád:-) ezt sugározza..


A kérdésem az lenne, ami az önérzetem miatt van bennem:

én nem tetszem már neki/nem annyira tetszem neki vagy nagyon is tetszem neki, csak udvariasságból, tiszteletből nem akar berondítani az életembe?



2014. szept. 29. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem NAGYON tetszel neki,de mivel munkahely igy o is tisztaban van azzal hogyha valami mondjuk nem jol sul el koztetek akkor attol meg be kell jarni plusz kerulgetni kell egymast:-)))


Masreszt nem tudja,h te mit szeretnel (ahogy te sem tudod:-))) harmadreszt pedig lehet,h ennyire nem akarja bonyolitani az eletet es a tiedet sem:-)))


Ebben meg az is benne lehet h nem biztos abban,h eleg lesz neked,nem csak ejszaka lesz,nem mondod el senkinek bennt,esetleg attol is fel h elveszit,szoval szerencsetlen most orlodik.


Siman el tudom kepzelni h megprobal elfelejteni (ne aggodj nem fog neki osszejonni:-))) de azt hiszem h ez a helyzet foleg rajtad all:-))


Neked kell eldontened h bevallalod e,vagy pedig elengeded es varod h majd elmulik.Ha mazlid van akkor par het es elmuli,ha nincs mazlid akkor nem mulik el addig amig nem teljesedik be.


Ilyenkor azt mondanam,h menj es eld meg,de mivel van gyereketek ez igy egy nagyon mas kerdes:-))Ha hazas lennel es nem lenne gyerek akkor egyertelmu,h hajraaa de ilyenkor a gyerek a legfontosabb:-)))


Ettol fuggetlenul bele lehet maszni egy egyejes kalandba,ha ismered a hataraidat,es kitartasz amellett h barmi is tortenik nem hagyod el a ferjed:-)))

2014. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja,en 32 no marmint aki az elso valaszt irta:-))))
2014. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ:-)
2014. okt. 7. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!