Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is úgy látjátok hogy egy...

Ti is úgy látjátok hogy egy helyes izmos pasinak nagyon könnyű dolga van nőt találni, akár szexre, akár többre?

Figyelt kérdés
Nők között dolgozok, és suliba is inkább nők voltak, nagyon sok fiatal csinos nő ismerősöm van. És úgy látom hogy ha egy fiú jól nézz ki az baromi nagy előny, helyes arc, izmos felsőtest stb. Ha kövér lenne vagy nagyon sovány az nagyon nagy hátrány lenne. Ugyanis azt látom, hogy a nők teljesen oda tudnak lenni egy jó pasiért,
2014. szept. 30. 17:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
6. Tartósra nem, mert félnek tőlük a NORMÁLIS pasik, nem mernek odamenni.
2014. szept. 30. 17:44
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én átlagos lány vagyok, és soha nem volt kapcsolatom, és nincs is udvarlóm, pedig nem vagyok csúnya és szerintem aranyos is vagyok, és nem is vagyok egy itthon ülő és a gyakorin siránkozó, magányos "megakarokhalni" emberke.
2014. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 (Y)
2014. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség én izmos vagyok még sincs és nem is volt csajom pedig nem vagyok ronda arcra átlagos, átlagosan öltözködöm de van már azért rendesen izom rajtam, de én meg úgy vettem észre hogy a duma sokkal fontosabb mint hogy mennyire vagy izmos.. A kis divatos srácok akiknek nagy a szája azok sokkal könnyebben találnak maguknak csajt mint az aki csak egyszerűen izmos .
2014. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!