Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy érezhetem azt, hogy...

Hogy érezhetem azt, hogy valakit egyszerre utálok és imádok?

Figyelt kérdés

Tudom már a kérdés is elég furcsán hangzik. Nem sokszor tettem fel kérdést ezen az oldalon de most nem igazán tudom már hova tenni ezt a dolgot. A lényeg, hogy ismerek egy fiút már több mint egy éve és mindig is volt köztünk valami.. legalábbis egy ideig. Aztán mikor mondtam neki, hogy én komolyabb kapcsolatot akarok mondta, hogy ő nem, azóta nem igen tartottuk a kapcsolatot. Egészen pár hónappal ezelöttig amikor is újra beszélni kezdtünk ő volt az aki kérdezte, hogy mikor láthat? (tudom, hogy nagyon elfoglal kb. semmi ideje). Találkoztunk és megint olyan közvetlen volt mint régen. Aztán miután újra levelet váltottunk és szóba hozta, hogy találkozzunk. A lényeg, hogy igazából ő sosem keres mert elvileg nincs ideje, de ha én írok neki mindig talákozni akar.

Sokszor gondolok rá, de úgy érzem mikor néha megnézem a képeit, hogy hozzá sem tudnék érni.. úgy érzem haragszom rá de nem tudom mért. Ez az egész elég furcsa nekem. Tudom, hogy sexuálisan vonzodík hozzám, de nem tudom, hogy most csak arra megy e hogy lefeküdjek vele(régen sem tettem és annyit mondott, hogy nem probléma ő nem akar kihasználni..)


Vélemény?

L/24


2014. szept. 30. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg akar fektetni. Napnál világosabb a szándéka!
2014. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Le akar veled feküdni és kész. haragudni meg azért haragszol rá, mert azért valamilyen szinten mégis csak elutasított, amikor azt mondta, hogy komolyat nem akar (veled se).
2014. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak szex
2014. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Potenciális szex lehetőségként tart fent. De nem vagy a totál ideálja, csak a punci az ugye punci. Ha bejön, jó neki, ha nem, keres másikat.
2014. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha magától soha nem keres ...

Ha egy férfi engem soha nem hívna magától és nem érdeklődne felőlem, igencsak elgondolkoznék, hogy kellek-e neki úgy igazán!?

2014. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekled,ennyi.Túl sokat képzelsz olyan dolgokba,ami valójában nem is létezik.
2014. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazatok van.. sajnos az ember igyekszik vakká válni az ilyen dolgokkal kapcsolatban :)
2014. szept. 30. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!