Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs barátom? 16/L Nem...

Miért nincs barátom? 16/L Nem vagyok csúnya, se kövér. Sőt sokan azt mondják h milyen szép vagyok. De még sincs barátom :/

Figyelt kérdés

A fő gond az lehet hogy nem nagyon tudok hol ismerkedni csak a suliban ott meg nem nagyon vannak szingli pasik akik elfogadhatóak is szóval nem tudok hol ismerkedni de szeretnék már kapcsolatot.

A másik dolog meg az hogy még egy fiú se mutatta hogy szeretne velem valami komolyabb kapcsolatot :/ Pesze mondta már pár perverz osztálytársam hogy "nem jössz át egy körre?" de semmi komoly :/ Mit tanácsoltok?


2014. okt. 2. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel csak fiúként :/
2014. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Buford Tannen ***** válasza:
Lehet,hogy túl magas a mércéd
2014. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet magadról?
2014. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
küldj képet:)
2014. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
képet pls
2014. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jársz valahova máshova?A sulin kívül,menj el valahova a barátnőiddel,táncsuli ilyesmi.
2014. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Képet nem szeretnék küldeni :/

Nos abban picit igazad lehet h a mércém túl magas :/

Járok még egy amatőr néptánc csoportba de ott meg csak 20év felettiek vannak általában párkapcsolatban illetve cserkész vagyok de ott ne sok pasi van azok is idősebbek vagy fiatalabbak nálam min. 5évvel és ugye külön lány örs van szal alig találkozok velük :/

2014. okt. 2. 20:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Detto én is ugyanígy vagyok. Vagyis nem egészen. Voltak egy jó páran akik járni akartak velem, de mint rájöttem nagyon magasra teszem a mércét és eddig még egy fiúnak sem sikerült megütnie. Azt hiszem most megyek és veszek 30 macskát kezdetnek.
2014. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudlak sajnálni, te vagy az épp aktuális jégkirálynő. Majd ha felolvadsz és akarsz is járni valakivel, majdfognak próbálkozni a fiúk. Addig meg más lányoknál próbálkoznak mégpedig olyanoknál akik elérhetők megkaphatók. És majd ha tőlük megkapnak mindent (szexet is persze), akkorminek küzdjenek érted??? Akkor már neked lesz magas az ő lécük...
2015. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem is kértem a sajnálatodból, se senkiéből. Én csak együtt próbáltam érezni a kérdezővel. És amit leírtál avval mind tisztában voltam, de azért köszi hogy fáradtál vele ;) És hidd el, ha lesz kedvem "felolvadni", akkor majd megteszem.
2015. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!