Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 19 éves lányként nem túl...

19 éves lányként nem túl éretlen gondolkodás módra vall hogy nem akarok senkivel sem szerelmi kapcsolatot, testit pedig fôleg nem talán van valami lelki bajom amiről nem tudok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű
2014. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

19 évesen engem sem foglalkoztatott a téma, de nem éreztem úgy, hogy bármi bajom lenne.


Esetleg zavar téged a helyzet?

2014. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy picit zavar de csak aazért a barátaim mondták h miért vagyok egyedül. Azóta vágyok egy picit egy társra de ennekellenére nem teszek érte semmit mert nem tartom fontosnak
2014. okt. 3. 19:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ezzel 20 évesen is így vagyok. Nincs ezzel gond.
2014. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én 24 éves koromig éreztem így pedig jártam bulizni is szép is vagyok aztán hirtelen megismertem egy fiút vele is veszítettem el és azóta már a férjem és 6 hónapos váranfós kismama vagyok szóval semmi baj nincs veled :)
2014. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez viszont már inkább vall éretlen gondolkodásra, hogy csak a barátaid miatt szeretnél barátot.


Nem kell erőltetni ezt a dolgot, előbb-utóbb valószínűleg úgyis megismersz majd valakit, akivel szívesen összejönnél, annak ellenére is, hogy előtte nem tartottad az ilyesmit annyira fontosnak.

2014. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen érzem így, hogy nem hiányzik a nyakamba egy kapcsolat. Még. 17 évesen majd megőrültem (az csak megfelelési kényszer volt, mert minden barátnőmnek volt), aztán 18 évesen enyhült, 20 évesen érzelmileg vágytam rá +önbizalomhiány, 21 évesen túl voltam pár rossz éven, és most ott tartok, hogy nagyon jól érzem magam a bőrömben, és szeretném ha ezt egyelőre senki nem forgatná fel, semmilyen nagy szélsőséges érzéssel. Most úgy jó az életem, ahogy van, köszönöm. Ha jön fiú, nem zavarom el, csak most nem vágyom nagy lángolásra az életemben, élvezem, hogy végre nem tetszik senki, és nem jár folyton a fejemben.
2014. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5: közönöm a választ. Ezt megnyugtató hallani. Gratulálok a babához :)
2014. okt. 3. 20:24
 9/11 A kérdező kommentje:

6

Miattuk se szeretnék. Csak a gondolat h mi lenne ha lenne már megfogalmazodott bennem :)

2014. okt. 3. 20:26
 10/11 anonim válasza:
Lehet, hogy van valami más ami kitölti az életedet és ez nem megvetendő. Pozitív ha mint nő egymagad is jól érzed magad. Majd eljön az ideje, hogy megismersz valakit, de addig is minek kezdenél értelmetlen "kapcsolatokat"? Ne pocsékold ilyen butaságokkal a drága idődet! Persze ettől ismerkedni lehet, sőt ki tudja kiben mi rejtőzik...Ilyen kevés információból nehéz eldönteni, de szerintem teljesen rendben vagy!
2014. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!