Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az ami egy fiút férfivá...

Mi az ami egy fiút férfivá tesz? Mi az ami férfias?

Figyelt kérdés
főként lányoktól érdekelne válasz hogy szerintetek mi tesz egy fiút férfivá, mit láttok férfiasnak és mi az ami tabu és egyáltalán nem férfias ?

2014. okt. 3. 23:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
17/f
2014. okt. 3. 23:20
 2/13 anonim ***** válasza:
whisky
2014. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

a kontroll megtartási képessége.

nem lehet elterelni egy témától,vagy tettől,nehéz befolyásolni,irányítani.

a nem férfias az pont az ellentéte.

könnyen irányítható,terelhető,manipulálható,nem tudja irányítani megtartani a párbeszéd vezetését.

könnyen el lehet tántorítani a terveitől.

2014. okt. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lányokat kérdezel a férfiasságról? Nem gondoltad ezt át rendesen fiam. Ráérsz még a férfiasságon gondolkodni gyerel vagy még, ez abból is látszik, hogy minden áron érettebb akarsz lenni és hogy csakis a külsőségek számítanak, pedig pont hogy fejben dől el az egész, csak hogy válaszoljak is a kérdésre.
2014. okt. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy csak a külsőségek számítanak, pont hogy belsőleg kérdezem. Érdekel és azért a lányokat kérdezem mert az ellenkező nemnek szeretném megtudni hogy mi a férfias :) ez nem azt jelenti hogy amit elolvasok azt rögtön megvalósítom és hú de férfi vagyok ettől, pont az hogy információt gyűjtök hogy az ellenkező nemnek mi férfias. (kicsit hosszúra fogtam de érdeklődni lehet nem ? :D szóval még nyitott az alap kérdés)
2014. okt. 4. 13:26
 6/13 anonim ***** válasza:

nah pl ez pont nem férfias.

mert amit csináltál az utolsó kommentben az magyarázkodás,sőt már szinte mentegetőzés.

egy férfi vállalja magát a szavait,a tetteit és a legritkább esetben magyarázkodik és soha nem mentegetőzik.

2014. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mi ebben a mentegetőzés ? :O Csak elmondtam hogy hogy értettem a kérdést. Ez per pillanat nem férfiasság kérdése hanem egyszerű emberi kommunikáció.
2014. okt. 4. 16:59
 8/13 anonim válasza:
Lol
2014. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hogy egy lány is válaszoljon sztem pl. nem csak a belső tulajdonságoktól lesz vki férfias. Az h valaki mennyire nem befolyásolható... kérdés mi számít befolyásolhatóságnak, amit itt 3-as leírt az pl az pl. makacsság leírása. Egy igazi férfi kooperál, a családja/közösség céljait tartja előbbre és ezért kész áldozatot hozni feladni a terveit, valakinek a szemében ez befolyásolhatóságnak fog tűnni, minden relatív.


A fiúk/férfiak a klasszikus nőiességen általában a kinézetet, öltözködést és a viselkedést értik, és pl. én is többnyire ezt értem a férfiasságon.


Kinézet: legyen sportos, nem kell izomagynak lenni de ne legyen vézna mint egy kisfiú. Vagy ha valami okból kifolyólag nagydarab, ne úgy nézzen ki mint aki lefolyik a székről, remélem érthető.

Öltözködés terén kifinomult ízlés, elegáns vagy sportos öltözék az mindegy, de a sportos alatt ne a futócipőt meg a tréninggatyát értsük már... Legyen alkalomhoz illő, ne legyen ódivatú vagy igénytelen, és passzoljanak a ruhái, ezt ne csak nőktől várjuk már el :)

Ha divatosan öltözködik az tök jó, de nem kell elborultan követni a "divatot" és ilyen szűk csőnacikban meg rózsaszín pólókban járni, mert az nemhogy nem férfias, de ... meleges...

A megjelenése legyen mindig ápolt.

Nem árt ha az arca nem tiszta pattanás, szóval nem árt egy kicsit a szépségápolásra is időt fordítani. A borosta lehet előny, mert férfias, persze nem mindenkinél kelt jó hatást. A jó frizura is fontos, ne anyuci/hugi/barátnő vágja mert az nemcsak gáz de csak az illető hiszi azt h nem látszik.


Viselkedés: ha mondjuk elegánsan öltözködik (öltöny stb) akkor tudja viselni ne feszengjen benne mint egy iskolás.

A nőkkel legyen udvarias, előzékeny. (igen, ez az amit a 21. században már kevesen csinálnak, és a nők se értékelik mind, de azért számít!)

Ne rinyáljon folyton, ne legyen tehetetlen, legyenek céljai az életben, az idejének egy részét próbálja értelmes dolgokra fordítani, mondjuk a céljai megvalósítására, ne csak számítógépes játékokra egész nap. Tudjon értelmesen társalogni nőkkel is, ne legyen szűklátókörű.


24/L

2014. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

hehe.

kifinomult ízlés,öltöny,magyarul ne legyen hétköznapi átlagember,esetleg szakmunkából élő,hanem legyen bankár mondjuk.

a közösség céljait előbbre tartja,tehát a társadalmon belül is legyen kiváltságosabb,felsőrendűbb,olyan szinten magasan,hogy már nem kell a saját gondjain agyalni tud törődni máséval is,mondjuk egy politikus már szinte,ne azon filózzon,hogy-bakker miből csináltatom meg a kocsit mo-i fizuból.

azért érzed a kis aranyásót:)

az ilyesmi miatt nem releváns a nők válasza ilyen témákban kérdező,mert kb herceg fehér lovon szint.


ha jó a dumád,van rutinod,nem hagyod magad beoltani,befolyásolni,nem a nőre hagyod a döntéseket,soha nem akarsz megfelelni semmilyen igényüknek sem,és persze nem nézel ki rosszul ,akkor melós gatyában,3 napos borostával is fel tudod szedni bármelyiket és minden szemétségedet lenyelik,hogy ne veszítsenek el:)

2014. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!