Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tesz valakit férfias férfivá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tesz valakit férfias férfivá?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl hogy határozott és nem tutyimutyi... és kell egészséges önbizalom... nem kérdez meg mindent mielőtt megtenné hanem néha csak azt csinál amit szeretne (természetesen nem olyan dolgokat nézni mint megcsalás, valami hülyeségre sok pénz kidobása)
2009. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én számomra azt jelenti, amit a mostani páromban találtam csak meg, hogy olyan, mintha minden helyzetben mindent meg tudna oldani:))) Lehet rá számítani, és igen, nem tutyimutyi, hanem határozott, és főleg tud kezelni engem, ami eddig egy férfinak sem igazán sikerült.
2009. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Realtív dolog,mert ugye mit jelent az,hogy férfias?


Egykoron pl.nem vették férfiszámba azt,akinek nem volt bajusza,nem tudta kezelni a lőfegyvereket vagy éppen engedte kibontakozni a nőket is.


Sokaknak egy nagy darab,szőrős izmokolosszus jelenti a férfit,míg másnak inkább egy visszafogotabb,fair gondolkodású,békés(akár nevezhetjük "tutyimutyinak" is) ember.

Mitha azt kérdeznéd,hogy a szőke vagy a barna haj a jobb.

2009. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, azért szerintem van egy két fontos dolog. pl, egy igazi férfi, nem üt meg nőt, gyengébbet, bármilyen ideges, nem használja az erejét. ambiciózus, vannak tervei, tudja, hogy mit akar. bátor, van tartása, és tud bánni a nőkkel:) plusz még sok dolog.
2009. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A tesztoszteron. Anélkül nehezen megy.

Persze a kiállás, a magabiztosság, az alkat(csontok és izmok), helyzetfelismerés...


Persze a "férfias" mindenkinek mást jelent, de én alapvetően erőt(mentális és fizikai), nyugalmat társítok hozzá. Nekem a gentleman is benne van a fogalomban.

2009. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha elmész vele egy sötét sikátorba (tegyük fel hogy nő vagy)és nem félsz attól, hogy megtámadnak, és majd neked kellene megvédd őt. De attól se kell félj nőként hogy majd leteper :)
2009. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. van kiállása

2. minden helyzetet higgadtan meg tud oldani, nincs lehetetlen(legalábbis nem mutatja ki)=ez nem egyenlő azzal, hogy ne mutassa ki az érzelmeit

3.bátor

4.ne okozzon próblémát hogyha valamilyen férfias dolgot kell megcsinálni( kivinni egy szekrényt, megszerelni egy csapot)

5. árasszon bizalmat, védelmet

6. legyen romantikus, de semmiképp szentimentalista nyálas alak

2009. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!