Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj ha úgy szeretnék ismerkedn...

Baj ha úgy szeretnék ismerkedni, hogy a fiúk küldjenek képet de én nem szívesen, mert nincs facebookom meg ilyenek? És nem szívesen töltök fel magamról képet sehová.

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
na ebben hasonlítunk :)f
2014. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Költőnő? ***** válasza:
Aki neten ismerkedik, annak jó, ha van egy erre a célra használt mail címe, ott lehet képet cserélni. V erre a célra fenntartott skypeon pl. Ezer lehetőség van.
2014. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj csak sokkal kevesebben fognak kezdeni vagy senki sem a mai társadalom miatt akiknek nagyrésze hasonló kérdéseket ír ki és parodizálja a kapott képeket, nem mondom hogy ilyen vagy csupán a világ okozza ezt.
2014. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aha, szóval ronda vagy.
2014. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem egyeltalán nem vagyok ronda és ellentétben a velem egykorú lányokkal én nem elégedetlenkedek magammal, hanem igen is szépnek látom magam.
2014. okt. 4. 17:53
 6/8 anonim válasza:
Kérdező, te véletlenül nem én vagy?!
2014. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. okt. 4. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha neten akarsz ismerkedni, akkor be kell vállalnod a képed.

Te is azért kérsz képet, hogy kiválaszd azokat, akik bejönnek. Persze majd utána kell még a levelek útján valamennyire megismerni egymást.

2014. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!