Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tanácsoljak?

Szerintetek mit tanácsoljak?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerelmes egy fiúba,akiről senkinek nincs jó véleménye.Anyukája sem támogatná,hogy összejöjjön vele.Én sem szeretném,ha együtt lenne vele,mert szerintem csak kihasználja őt.(Már a második alkalommal le akarta fektetni )Sokszor megmondta már a fiú neki,hogy csak barátok lehetnek,de egyátalán nem úgy viselkedik mint,ha barátok lennének.(csókolgatja meg ilyenek)Ő pedig tanácsot vár tőlem,hogy mit tegyen:Felejtse el a srácot,akibe"halálosan" szerlmes,vagy próbákozzon továbbra is nála.

2014. okt. 4. 18:21
 1/4 anonim válasza:
Egyértelmű, felejtse el. Próbáld megértetni vele mert nem hiszem hogy sok jó kisülhet ebből..
2014. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit se tanácsolj. Véleményt mondj, ne tanácsot. Akármit mondasz, teljesülhet az ellenkezője, és abból csak harag lesz. Maradjon meg a barátságotok.
2014. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én nem tudom,de életemben az egyik legnagyobb hibám az volt,hogy a barátnőmre hallgattam,mert akkor most nem így állnék,ahogy.

Ebből most azt akarom kihozni,hogy hagyd ,hogy ő maga rájöjjön mi a helyes, ne meggyőzni akard. Ha tőled tanácsot kérd,akkor mint barátnő elmondod neki a saját véleményed,nem azt amit itt gyakorin össszeír mindenki. A sajátodat. És majd ő meghallgatja,de a döntést ő hozza.

2014. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a válaszokat :)
2014. okt. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!