Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz ismerkedni,...

Miért ilyen nehéz ismerkedni, párt találni? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Regisztrálva vagyok a legismertebb meleg társkereső oldalon és még mindig abban reménykedem, hogy találhatok, egy rendes, értelmes srácot, akit nem csak a szex érdekel. Viszont azt vettem észre, hogy szinte más senki nem akar kapcsolatot. Miért ilyen nehéz? Hová tűntek a normális fiúk? Hónapok óta nem találok senkit, mert a kapcsolat az annyira nem "trendi".


22/f/m



2014. máj. 9. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ez igazából azért van, mert a melegek között is elkorcsosult a társadalom. Nem zavarja az átlagot az érzelmek nélküli üres szex, sőt még tetszik is nekik hogy erőfeszítés nélkül leszophatják egymás faszát. Az ellustulás és a kommunikáció hiánya szintén közrejátszik az esetben.. én is ugyanebben a helyzetben érzem magam. Egyszerűen 100ból ha 1 ember az aki alkalmas. És ez szánalmas.


19/F

2014. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a megfelelő társkeresőn próbálkozol. A legismertebbként szerintem a gayromeora gondolsz, de annak eléggé húspiac atmoszférája van. Az inkább szexpartnerkereső mint társkereső...
2014. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen romeon vagyok fent. Régebben fent voltam rnadi.gay.hu-n is, de azt az oldalt senki nem használja.
2014. máj. 9. 12:36
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

A senki az túlzás, igaz a tobzódás is.

A nap folyamán kb olyan 10-50 között ingadozik az aktuálisan bejelentkezettek száma átlagosan, napszaktól függően. Viszont ott sokan vannak, akiknek nem csak hátsó szándékaik vannak.:D

2014. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kiki011 válasza:
sajni a meleg világ nem jó :/ én 2011 ota voltam egyedül és idén sikerült egy végre normális komoly kapcsolatot találnom szóval nem lehetetlen csak tényleg nehéz...
2014. máj. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ne ilyen helyeken keresgélj, hanem a való életben
2014. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"ne ilyen helyeken keresgélj, hanem a való életben"


Mintha a melegeknek olyan egyszerű lenne a való életben ismerkedni...

2014. máj. 10. 11:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Az egyedülálló barátaim is ugyanerre panaszkodnak, és emlékszem, hogy amíg keresgéltem az igazit, én is lépten-nyomon csak ilyenekbe futottam, holott nem is kerestem párt/kapcsolatot/szexet, csupán barátokat (akármennyire is nehéz elhinni, de szigorúan szex nélkül)... Saját példámból kiindulva én mindig azt mondom, hogy a szerelem úgyis akkor jön, amikor nem várjuk, úgyhogy légy még szerintem egy kicsit türelmes és addig is azt javasolnám, hogy ne adj le az értékrendedből. Hosszútávon megéri! :)


Addig is szurkolok, hogy Te is megtaláld a párod! ;)


24F m

2014. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg így van ez, én is fenn vagy a romeon, de komoly kapcsolatot találni valóban kb. esélytelen, az oldal inkább ilyen szexpartnerkereső - bár ha vannak ún. minimális elvárásaid (értds: nem fekszel akárkivel), akkor még erre is csak korlátozottan alkalmas.

Aki pedig írta a "való életben" történő ismerkedést, hát, melegként ahhoz nagy szerencse és/vagy bátorság szükséges... Nem egyszerű a dolog sajnos :/

24/F

2014. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MrPifta ***** válasza:
való életben ismerkedés: meleg szórakozóhelyek (és nem a szaunára gondolok elsősorban), meleg sportkör (Atlasz klub), de a Háttér társaság szervez kirándulásokat, túrákat is. Akkor lehet még próbálkozni pl. filmvetítéseken. Egy meleg filmre többnyire melegek mennek. Ha nem is sikerült elsőre párt találnod pl. egy edzés után, de találhat egy barátot, havert, akinek több meleg barátja van
2014. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!