Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, akik kikötitek, hogy ne...

Nők, akik kikötitek, hogy ne igyon alkoholt az illető. Miért gondoljátok?

Figyelt kérdés
Miért gondoljátok, hogy mindenki, aki iszik, az csakis bunkó, tahó, balhés barom lehet?

2014. okt. 5. 17:55
1 2 3 4 5
 1/47 DanteSparda ***** válasza:
én se szeretem ha a csajom iszik és nem az azegyetlen ok erre mert aki iszik bunkó hanem mertaz alkohol káros aki rendszeresen iszik kb 10 évvel öregebbnek fog kinézni 30 felett stb
2014. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Hát ahhoz azért nagyon rendszeresen kell inni...
2014. okt. 5. 17:58
 3/47 anonim ***** válasza:
Gyûlölöm az alkoholistakat,ìgy nem is szeretnèk látni egy reszeg embert sem
2014. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Iszik = ???


Az eljár meginni egy sört a haverokkal és a részegre issza magát között azért különbség van.

2014. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 DanteSparda ***** válasza:
ha valaki minden hétvégén iszik netalán tán kicsit be is csip az márelégrendszeres
2014. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
66%
mert nekik nem marad
2014. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
23%
Undorító büdösek lesztek tőle. Szokj hozzá a gondolathoz, hogy ha jó nőt akarsz, nincs vedelés. Pont.
2014. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
97%
7. mindegy, akkor beérem veled is
2014. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Jó, azt megértem, hogy nem akarnak egy részeges alakkal együtt élni, de az, hogy egyáltalán egy kortyot sem ihat, egyszerűen beteges hozzáállás. Talán valami trauma váltotta ki, esetleg egy súlyosan alkoholista szülő, vagy hozzátartozó, vagy előző barát, mindenesetre lelkileg nyilván valami problémával küszködik, aki ilyen tiltásokat vezet be.

A másik lehetőség, hogy annyira az egészséges életmód híve, hogy úgy érzi, csak ugyanilyen mentalitású párral értenék meg jól egymást. Bár a teljes alkoholtilalom itt sem igazán érthető, hiszen alkalmanként egy-két pohár igazi jó bor inkább egészséges, mint egészségtelen.

2014. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
7-es, erre már rá is cáfoltam nem egyszer. Csak nem kell mindent ész nélkül.
2014. okt. 5. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!