Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez hülyítős szöveg? Vagy így...

Ez hülyítős szöveg? Vagy így gondolhatja?

Figyelt kérdés

Elég távol élünk egymástól az illetővel sajnos. Mindig megemlítjük, hogy ez mennyire kár (bár én ennek ellenére is szívesen összejönnék vele). Nagyon jól kijövünk és persze gyakran eljátszunk a gondolattal, hogy ha ott lennék, akkor ez és az. Pl. lefekvés előtt milyen jó lenne, ha odabújhatnék hozzá, vagy ha simogathatna amíg elalszom stb, és hogy bárcsak eljönne már az első ilyen alkalom, hogy mellékucorodhatnék. Ez beetető szöveg vagy tényleg ezt érezheti?

Volt már szó a találkozás, de ő hívott engem, vagyis pedzegette, de nem akarom beadni a derekam, mert úgy vagyok vele, hogy a fiú jöjjön a lányhoz. Nekem van igazam szerintetek?



2014. okt. 6. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ô jöjjön, ha nem szeretne a lány menni.
2014. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
(1#) Ja és full komoly.
2014. okt. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem is első találkozásra utazzon a fiú hogyha nagy a távolság. vagy találkozhatnátok valami köztes helyen is.

nagyon ne éld bele magad a dologba. mióta beszélgettek? ha sokáig húzzátok a találkozót valószínűleg nem lesz az egészből semmi

2014. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ó még csak 2 hete kb.
2014. okt. 6. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem dugni akar. ha komolyan gondolná és szerelmes lenne, már rég a vonaton ülne.
2014. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A változatosság kedvéért tegnap ismeretlenül írt nekem az egyik barátja, hogy az agyukat eldobják tőlem. És leállíthatném magam :D
2014. okt. 6. 12:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja mellesleg, ha mennék is, akkor hozzá, de a szüleivel lakik...
2014. okt. 6. 13:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, ha valamit szeretne akkor tegyen annyit, hogy elmegy hozzád, de ha csak várja és ennyire lusta, akkor a kapcsolat se lenne valami izgalmas. Biztos így gondolja, de egy kapcsolat nem csak az esti összebújásról szól, hanem egy teljes testi lelki kapcsolat értelmi és érzelmi szinten. Amellett pedig kell az odaadás és az áldozat, aminek első lépése az lenne, hogy megtenné hogy átmegy és ne te utazgass.
2014. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!