Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék megisemerkedni...

Hol tudnék megisemerkedni gazdag nem beképzelt lányokal akik csendesek nem bulizósak stb?

Figyelt kérdés
A lényeg: nem a pénzük érdekel sosem érdekelt a pénz ha nőről volt szó visszont elegem van azokból a nőkből akik szegények nem azért mert szegények és eből adodó dolgok zavarnak mert engem az hidegen hagy hanem az hogy valszin épp ők azok akik a pénzre menek ugy mint az exem... Lellketlen 1 nő volt mint kiderült csak anyagiak véget volt velem meg persze más hasznokbol stb szal a legegyszerűbbnek látom hogy ne esek ebbe a hibába ha egy nagyon gazdag csajal jövök össze hiszen egy jolnevelt szülők kedvece aki jolelkű stb az kevesebb esélyel utazik egy pénzes pasasra mint egy szegény csaj... Meg amugy is elegem van hogy mindig csak én nyujtok segitek és még szerelmet sem kapok csak szembe hazugságot! Szal léc irjatok valami okoságot thx
2014. okt. 6. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Könyvtárba..mit akarsz lenyuni a pénzuket?
2014. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Volt pénzes barátom és nagyon nem jött be, a mostani szerény és nem a pénzemért van velem és én se azért, mert nekem az övé kellene.
2014. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy attól mert valaki szegény vagy mondjuk úgy "nem gazdag" a pénzre hajtana....Biztos vannak olyanok is..de nem mindenki. 25L
2014. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki tud ismerkedni, az bárhol megismerhet ilyen lányokat, mert nem fél odamenni mondjuk a buszmegállóba megszólítani egyet, akit aztán a későbbi randin majd alaposan megismerhet. Következésképp tehát bárhol megismerhetsz ilyen lányokat. Lehet épp a könyvtárban, lehet egy ruhaboltban, vagy az is lehet, hogy egy cukrászdában fogsz egy ilyet ismerni. Csak bátornak kell lenni.
2014. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem általánositok csak tapasztalat arra ahol én lakok ez mindenapos dolog sajnos!

25 l tudom hogy nem mind olyan de több az olyan szegénybe mert mindenáron feljebb akar jutni többet akar bármi áron lehetőleg minél hamarabb vagy épp csak nimcs pénze és jol jön ha pkuszba pénzelik stb... Exem sokmindenre megtanitot senkibe se bizak és hogy nöknél rosszabb gonoszabb aljasabb szembehazudósabb ember nincs akármijen anygyalian is néz ki az a nő

2014. okt. 6. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!