Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mihez értsen egy lány,...

Fiúk! Mihez értsen egy lány, akit komoly kapcsolatra szeretnétek?

Figyelt kérdés

Amíg várok, hogy megjelenjen az életemben egy ideális udvarló, addig szeretném magamat fejleszteni, de nem tudom, mibe fogjak bele. Nagyon sok minden érdekel, pl motorozás, súlyzós edzés, gitározás, stb. Érdekel, h a pasiknak mi tetszik egy nőben. Persze tudom, nem ez lesz a döntő dolog, de minél "tökéletesebb" akarok lenni, így az én vágyaimat és a fiúk vágyait ötvözve szeretnék belevágni valami új "hobbiba", önfejlesztésbe. Írnátok néhányat? Pl főzés, zenélés, sport... ?

21/L


2014. okt. 6. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem ez fog dönteni.
2014. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Evergrey ***** válasza:

Ha nagyon frappánsat akarnék írni, akkor hozzám értsen. :)

Nem lehet ezt így konkretizálni szerintem. A lényeg, hogy legyenek ambíciói, céljai, és tegyen is azért, hogy ezeket valóra váltsa.

2014. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
főzés, érzelmek.
2014. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, de azért csak megvan, hogy mitől lenne "szuper nő" egy nő. :D Nekem pl nagyon bejön ha egy férfi jól vezet, és a gitáros pasik is bejönnek.
2014. okt. 6. 19:41
 5/10 anonim ***** válasza:
megvan persze, csak aki "szupernő" az nem kérdezi annak jön magától....de tudod hogy van ez :)
2014. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

- tudjon főzni

- tudjon szeretni

- ne beszéljen állandóan

- tudjon bánni a pénzzel, ne költse az összeset magára

- tudjon vezetni (bár akkor elviszi a féltve őrzött autónkat állandóan)

- szeresse a gyerekeket

- legyen gondoskodó és házias

- szeresse a rendet


Ilyesmik, kicsit sok, de nem kell, hogy mindből nagyon jó legyél, elég, ha csak kicsit. :)

2014. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves lánynak tűnsz, és ezzel szerintem értesz a legfontosabbhoz. Nem kell amiatt költségekbe verned magad, hogy pasizz, teszemazt megveszel egy félmilliós motort :) az előny, ha tudsz főzni mondjuk, de ez sem perdöntő. Én pl szeretem ha egy lánynak van valamilyen spirituális énje, és azt fejleszteni is tudja, pl íjászat, küzdősport, kardvívás, ezek több ezer éves tradíciók és a szememben hatalmas erény illetve tiszteletet jelent. Persze nem tudom más pasiknak nyújt-e ilyet :)
2014. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Számomra elsődleges, hogy legyen munkahelye, dolgozzon keressen pénzt. És ne belőlem akarjon megélni. Ne legyen lusta hozzá.
2014. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6., ezek közül mind igaz rám, esetleg még valami? Kellenének az új "kihívások". :D Íjászat, küzdősportok nem nagyon érdekelnek engem.
2014. okt. 6. 20:14
 10/10 anonim válasza:
Én személy szerint sporzos feleségre vágynék, akivel ki lehet menni reggel szaladni, úgyhogy ha egybolyan férfi mellet kötsz ki aki szeret sportolni ráadásul nem egyedül, akkor a házimunka mellet fejleszd a sportolást
2014. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!