Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A komoly lányoknak miért nem...

A komoly lányoknak miért nem jut fiú? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fiúk és lányok véleményét egyaránt kérném.

A helyzet az, hogy van egy barátnőm, aki nem nevezhető valami szépségnek, viszont állandóan csak hülyül, bohóckodik, alig lehet vele miről beszélni, mert beszűkült látásköre van, semmiről sincs konkrét véleménye. Ehhez képest sokszor randira hívják a vele egykorú fiúk.

Én pedig komolyabbnak vagyok mondható, sok mindenről tudok dumálni, de nem vagyok az a bohóckodós típus (nem vagyok egy karót nyelt sem) viszont engem alig hívnak randira, mert "komolynak" tartanak. Volt 1-2 randim, de a srácok vagy nem jöttek be, vagy ők maguk ismerték be, hogy nem felelnének meg az elvárásaimnak (nagy lakásban lakok az anyukámmal, szép cuccaim vannak amiről mások azt hihetik hogy drága holmik)...vagy nem tudtak megfektetni az első randi után :D Másik barátnőm is épp ilyen komoly, és őt se hívják nagyon randizgatni, pedig nagyon okos és normális. Nem vágná át, nem használná ki a srácokat ahogy én sem.

A kérdésem: Hogy is van ez? Milyennek kéne egy komoly lánynak lennie, hogy randira hívják?



2014. okt. 5. 21:23
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pont, ahol a komoly sajnos átfordul unalmasba. Illetve van egy másik pont, ahol félelmetesbe :) Ki kell egyensúlyozni ;)

23/F

2014. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Ez nem a lánytól függ, hanem a pasitól, h szereti-e vagy sem
2014. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, amint szóba hozódik a kapcsolat téma, és megtudja az illető, hogy én most komoly kapcsolatot keresek, abban a percben eltűnik a látókörömből.
2014. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

"Volt 1-2 randim, de a srácok vagy nem jöttek be"


Minek randizol olyannal, aki nem jön be? Másrészt meg jutott volna neked fiú, az az 1-2 srác, akivel randiztál.


Azt meg feltolhatod magadnak, hogy mennyire tudsz kémiáról meg matematikáról beszélni, ugyanis olyan párt keresünk magunk mellé, akivel jól érezzük magunkat, nem pedig egy póttanárt a matekházihoz. ;)

2014. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ilyen lányokat kedvelem.
2014. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Elég komoly megélni, dolgozni, tanulni, fizetni a számlákat, az iskolát és stb. Nem ezt keresem egy lányban. Persze legyen értelmes és lehessen vel beszélgetni sok mindenről, de egy szóval kéne jellemezni a barátnőm ne az legyen már hogy komoly.
2014. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Kedves 1! A komolyság annyiban nyilvánul meg, hogy engem érdekel mondjuk a politika, gazdaság, Keleti kultúrák, nyelvek. És csak a közeli barátaimmal, illetve csoporttársaimmal szeretek hülyülni.:)

Am 22/L

2014. okt. 5. 21:29
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Biztos trendi pasit akarsz! Az atlagost meg elkuldod. Aztán jössz ide értetlenül sírni.
2014. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
nem sokan szeretik a sznobokat bocs
2014. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

küldj képet :P

19/f

2014. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!