Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » [meleg kérdés] ha nem vonatkoz...

[meleg kérdés] ha nem vonatkozik rád nem kell a negatív komment. Fiúk, október 11. -e!?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy van-e rajtam kívűl olyan, aki most október 11.-én készül a comming outtal? Az is írhatna, aki ezelőtt ezt a napot választotta. Mert ugye az előbújás világnapja :)

Én már nagyon terveztem a dolgot és a napokban találtam rá, hogy van világnapja is.. Ez egy plusz löket számomra. Ha készülsz te is írj privátot és beszélgethetünk?



2014. okt. 7. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
meleg vok, de nem hallottam még ilyen világnapról, meg nem is érdekel, majd akkor mondom el valakinek, ha úgy látom, már megért és megérdemli a bizalmam, addig lehet akármilyen világnap
2014. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én a 11-ét a barátnőmmel töltöm, de neked akkor jó coming out-ot!

Eddig nem is tudtam, hogy ennek is van napja. :)

2014. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Első, értem. Úgy gondoltam a szorosabb baráti körben és a családnak szeretnék végre ''előbújni", mivel már 1-2éve akarok. De eddig erőt gyüjtöttem.

Meg megismerkedtem más melegekkel.

Szóval nem arról van szó, hogy mostantól nyíltan felvállalom csak nem akarok ezekkel a személyekkel több hazugságot. Most is rám akadt egy lány szegényt lekellet koptatott, de nem értette, hogy miért. Nem ő az első.

Na mindegy :D azért köszönöm a választ.


19/f

2014. okt. 7. 19:47
 4/18 A kérdező kommentje:

koptatnom*


Második nektek is jó szórakozást :) és köszönöm.

2014. okt. 7. 19:49
 5/18 anonim ***** válasza:
Van most párod?
2014. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Konkrétan nincs. De egy biszex sráccal összejön néha egy-egy éjszaka. Meg a neten vagy egy ''netes távkapcsolatom" ami mellesleg nagyon sokat jelent nekem :)
2014. okt. 7. 19:52
 7/18 A kérdező kommentje:
*van egy* bocsi xperia billentyűzet :D
2014. okt. 7. 19:53
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Másfél évvel ezelőtt én is szívesen összejártam volna veled :$

Most már foglalt vagyok :3

2014. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tudod, egyik nevet másik sír.. :)

Kár, de legyetek boldogok!

Remélem az előbújás után hamar találok valakit mostmár.

2014. okt. 7. 19:56
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Köszi :) Ha nem túl intim kérdés, aktív vagy passzív szerepet preferálod inkább?
2014. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!