Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mondjátok mégis hol ismerkedjek?

Mondjátok mégis hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
17 éves elkeseredett srác vagyok. Egyszerűen nem megy az ismerkedés a lányokkal. Még soha el se jött egy se randira, igaz még nem is jutottunk odáig a beszélgetésben. Talán az a baj, hogy nagyon egyszerű vagyok? Sima nem divatos haj, mikor milyen állapotú ruhák. De ápolatlan soha nem vagyok, mosakodni azért szoktam. Nagyon vágynék azért egy barátnőre mert magányosan kellemetlen az élet. Normális gimnáziumba járok, vannak jó lányok, igaz a suliból nem kellene csaj bizonyos okok miatt. Bulizni soha nem voltam, nem is szándékoznék menni, nem az én világom. Kérlek adjatok tanácsot mert el vagyok keseredve már, hogy akárhány lányra írtam rá akik normálisabbak, mind elzavartak. akármiről elfogadok tanácsokat, miben változtassak a külsőmön, ruházatomon satöbbin. Köszönöm
2014. okt. 8. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán ne neten Írj rájuk, hanem élőben ismerkedj, ott szólítsd meg őket. A suli miért nem jó? Nem vagytok már gyerekek, hogy kigúnyoljon az egész iskola.

Én is kezdeményeztem már sulis ismerősnél és miután visszautasított senki sem foglalkozott vele és nem is tudott róla sokmindenki.

2014. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat. Sajnos azért lenne rossz a suliból, mert ott már ismernek, látnak, hogy néha elég lerongyolódottan nézek ki, rossz ruhába, csúnyán. Meg azért az osztályban is ki tudja mit mondanának hogyha én ott elkezdenék ismerkedni, udvarolni valakinek?
2014. okt. 8. 21:27
 3/4 CptTomato ***** válasza:
A komfort zónádban, ha neked nem megy egy szórakozó helyen vannak egyéb lehetőségek .... szerintem szocializálódj... szakkör/különórák/sport és egyéb tevékenységek.zÉs ez egy idő után még több embert vonz be(bárotok barátai)Soha nem fogsz tudni úgy ismerkedni hogy megakarok ismerni egy lányt aki eljön velem randizni kívéve ha nem vagy híres, nagyon jó testi adottságú gazdag stb... illetve szórakozóhelyen talán, de én annak nem vagyok nagy híve. A netes ismerkedés is alternatíva lehet szerintem...de ahhoz nagy türelem kell és talán némi pénz is, mivel egyre több a fizetős oldal, ami jó is rossz is ezt rád bízom.
2014. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3-as!

Miért is nem? Én már szólítottam le idegen lányt és tetszett neki. Semmi veszíteni való nincs.

2014. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!