Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szeretknek a fiuk egy...

Mit szeretknek a fiuk egy nőben? Belső és külső tulajdonságra vagyok kiváncsi

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Belső: Legyen kedves, aranyos, de ha úgy van legyen nagy szája lehessen vele poénosan veszekedni, legyen mersze visszaszólni. Ha félénk az sem baj, mert szerintem az aranyos.

Külső: hát ez jobban változik mindenkinél, de pl nálam legyen pont súlyban ( a bordáin ne lehessen zongorázni, de azért háj se legyen rajta) ha emellett hófehér a bőre, vörös a haja, és szép a szeme akkor nyert ügye van nálam, persze ha minden úgy passzol egymáshoz ahogy annak kell :) (Ja és, nyilván bónusz ha ízlésben is olyan mint mi, pl nekem tetszik ha egy lány rockot hallgat, emellett szokott kockulni is( :D), de azért ha elmegyünk valahova akkor abba benne van (na nem ilyen páwa diszkó meg ilyesmi))

2014. okt. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és, pár fontos dolgot kihagytam.. Lehetőleg okos legyen, lehessen vele beszélgetni sok mindenről. Ha féltékeny az sem szokott zavarni hisz azt jelenti/jelzi hogy szeret, fontos vagyok neki, amitől csak még jobban fogom szeretni. (Nem mellesleg nem lenne oka rá, mert hűséges vagyok, értsd: SOHA nem csalnám meg a barátnőmet) Bár sokan nem szeretik ha a barátnőjük féltékeny.
2014. okt. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ertem minek kell nagy szajnak lenni!!???
2014. okt. 9. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
A nagy száj alatt azt értem ha viccből leszólom hogy "te gagyi" vagy ilyesmi akkor szóljon vissza valamit, aztán kezdjük el egymás poénosan leszólni ..:) De nem ezen kell fennakadni mert ha ez nincs meg valakiben hát ez van nem ez a legfontosabb, ez csak egy kis bónusz ha lehet vele így hülyülni.
2014. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaaa:Dd ertem:)) masra ertettem:)
2014. okt. 9. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!