Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nincs olyan hely ahol átlagnál...

Nincs olyan hely ahol átlagnál könnyebb barátnőt (nem prostit) szerezni?

Figyelt kérdés
Nem megy a barátnőszerzés se ismeretségi körben, se idegen csajokat megszólítva élőben, se neten. Ha bulit szervezek alig jön 1-1 ember, ha kezdeményezek akkor meg általában "van barátom" vagy más elutasítás.
2014. okt. 9. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szórakozóhely, pubok.. Az emberek lazák, iszogatnak, sokan mennek ismerkedni ilyen helyekre.
2014. okt. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az emberek 99%-a nem szerzett még discoban komoly barátnőt. Nincs jobb hely ahol 1%-nál több a siker esélye?
2014. okt. 9. 03:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az emberek 99%-a nem szerzett még discoban-kocsmában komoly barátnőt. Nincs jobb hely ahol 1%-nál több a siker esélye?
2014. okt. 9. 03:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem diszkóról beszélek, hanem szórakozóhelyről, nem ugyan az. A diszkó nem jó ebben egyetértek.
2014. okt. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha adonisz és legalább 150 az IQ-d akkor ajánlom a társkeresőt. Nekem úgy tűnik, bejött :D (de a kicsikre regisztrálj, mert a nagyobb oldalakon el vannak kapatva a lányok)
2014. okt. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Ha 150 az IQ-d" <- benne vagy a világ 5 legintelligensebb embere között, gyakorlatilag 135 felett már a világ 1%-ában, szóval valamiért elég kevés esélyt látok erre...
2014. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen szórakozóhely akkor és mitől könnyebb ott csajozni?
2014. okt. 9. 14:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam több pubban pl Szimplakertben, az 50-ben, ezekben alig volt csaj, meg az Instantban, Gödörben hát én ezekben sem tudtam barátnőt szerezni, haverral mentem beszélgettünk csajokkal aztán volt aki nem jött randira csak az elérhetőségét adta csak meg, volt aki azt sem és voltak akik meg nem voltak érdeklődőek beszélgetésre sem.
2014. okt. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!