Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet vele? Kb. két hete...

Mi lehet vele? Kb. két hete járok a fiúkkal suli után focizni, és ott van az is, aki tetszik.

Figyelt kérdés

És egyszer "idegenekkel" fociztunk, sé én voltam a kapus, és mondta hogy izomból fognak rúgni, és védjem a fejem, egyszóval, vigyázott rám. utána meg egyszer erősen a kezemhez rúgták a labdát, és kérdi az egyik idegegen, hogy nem fáj-e és aki tetszik: ő kemény csaj. és ez tökre tetszett hogy csak én voltam köztük lány, meg egész jól focizok.

máskor pedig ezzel a fiúval 3 tanítási órán keresztül leveleztünk, hogy jól megdug meg ilyesmi, és eleinte csak viccből, de aztán chat-eltóünk, és ott folytattuk, és kérdem hogy most komolyan? és mondja hogy igen. és utána meg is markolta a seggem. ez volt kb. egy hete

és ma meg mentem volna velük focizni, csak a focipálya mellett van egy játszótér szerűség, és ott két barátnőm, és velük beszélgettem egy kicsit, aztán egy másik lány odament ahhoz a fiúhoz, aki tetszik nekem. és ott csikizgette, és vele fociztak.

egy csomót sírtam, és úgy érzem magam, mint aki ki lett túrva onnan. pluszba anyám is megtiltotta hogy maradja suli után, mert egy hülye 3-ast hoztam haza bioszból. még meg is rúgdosott ezzel anyám.

szóval most mik lehetnek az érzései?



2014. okt. 9. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy játszik veled vagy nem tudom. L
2014. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezek előbb utóbb partyba fognak vágni :D
2014. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a fiu nem szerelmes hanem dugni akar ahogy mondta szval ha te is dugni szeretnel akk folytasd vele
2014. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivan nem rólad van szó.

Vagy itt a fiú érzései érdekelnek,mert neki olyan nincs,téged csak kihasznált volna.Ha megdugott volna ejtve is lettél volna.Sajnálom,de jobb hogy kiderült.

2014. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jajj, de gyerek vagy még.....ha folytatod, szerintem jól megdug majd mielőtt még feleszmélhetnél már ott is hagyott.

És marad az igazi sírás.

2014. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát annyira összezavart... pedig nem ilyennek ismertem meg :/ 14/l
2014. okt. 9. 18:52
 7/8 anonim válasza:
MEG fog DUGNI, erre mérget vehetsz!
2014. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.14 évesen van még mit tanulnod főleg hogy a hormonok beszélnek belőled.Am rúgdosott anyád,az kiskorú bántalmazás.
2014. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!