Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha randizgattok egy...

Lányok, ha randizgattok egy fiúval és ő nem kezdeményez felétek semmit (csók egy érintés stb) akkor mit csináltok? Felhívjátok rá a figyelmét hogy most akkor mi van vagy lekoptatjátok?

Figyelt kérdés

Ételemszerűen egy olyan srác aki legalább tetszik annyira hogy találkozzatok vele..és volt olyan "a belső értéke is" hogy találkozzatok még 2x 3x..akkor ha nem lép semmit felétek max beszélgettek akkor mi lesz a következménye? Lekoptatás?

Egyáltalán a mai lányokkal lehet ilyesmiről beszélni vagy csak elvárják hogy én csináljak mindent akkor is ha bátortalan vagyok?


2014. okt. 10. 22:36
 1/3 fahéjas Alien ***** válasza:
Volt ilyen, aranyosnak találtam,mivel nagyon kedves és szimpatikus volt a srác, és a randik is klasszak voltak, így megcsókoltam. - de nem biztos, hogy minden esetben így döntenék, másokról nem is beszélve.
2014. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
eleve én pár randit várok a csókkal . de amúgy a volt barátom jó sok ideig nem csókolt meg és nyelvezni se nagyon akart... pedig már akkor is jó régóta jártunk
2014. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És mi lett a vége?
2014. okt. 10. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!