Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi mesél a szerelmi...

Ha egy pasi mesél a szerelmi életéről az azt jelenti, hogy csak barátok vagytok, vagy később akár több is lehet belőle?

Figyelt kérdés

Miután egy buliban összegabalyodott egy lánnyal, rákérdeztem, hogy mi a helyzet, majd elmesélte, hogy nem jönnek össze, mert nincs túl egy másik lányon, akivel elég bonyolult a kapcsolata. (Létező lányról van szó, egyszer már találkoztam vele) Amúgy nagyon jóban vagyunk, és mindketten pontosan tudjuk, hogy rengeteg dologban hasonlítunk. Úgy érzem néha megfordul a fejében, hogy lehetne több is, de konkrét lépéseket nem tett, öleléseken kívül nem volt semmi, és most hogy tudok a lányról egyrészt örülök, mert bízik bennem annyira, hogy megossza velem, másrészt viszont állandóan az lebeg a szemem előtt, hogy nagyon nincs túl rajta, és ha egy fiú egy másik lányról beszél nekem, az azt jelenti, hogy rám mindig csak barátként fog tekinteni.


Mit gondoltok, megéri várni, hogy lesz-e valami a dologból, vagy elégedjek meg az egyszerű jó barát(nő) szerepével?


2014. okt. 10. 23:31
 1/2 WheneverYouWant ***** válasza:
Mivel az ismerkedések folyamán a lányok erre rákérdeznek többnyire így lehetetlen kikerülni a témát. Az hogy mesélt róla neked az jó jel hiszen elgondolkodott rajta hogy eggyütt lehetnétek csak ennek most akadálya van. Lehet hogy a jelenlegi helyzete a másik lánnyal nem fog változni és akkor értékelni fogja hogy mellette vagy... Esetleg kialakul közöttetek szorosabb kötődés... Szóval szerintem ne add fel... Légy türelmes
2014. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva ez nem akadály. Én is meséltem már el ilyet, volt, hogy már az első hosszabb beszélgetésünknél és egyáltalán nem-e miatt nem akartam vele később összejönni. Szerintem csak szimpatikus vagy neki és úgy gondolta, hogy megosztja veled.
2014. okt. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!