Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy az idősebb...

Miért van az, hogy az idősebb pasik akarnak tőlem vmit?

Figyelt kérdés
22 vagyok, és sajnos azt veszem észre, hogy az én korosztályom béliek nem nagyon nyitnak, kezdeményeznek vagyis egyáltalán nem akarnak tőlem kapcsolatot vagy még csak ismerkedést sem tesznek. Ezzel szemben a 35 fölötti férfiak teljesen az ellentettjük. Ez minek tudható be? Szimplán annyi, hogy egy 30-40-es pasi már megállapodna és kinőtt a csajozásból, ezért gondol komolyabb dolgokra?

2014. okt. 10. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
könnyű dugást remélnek.Azt meg fiataltól a legkönnyebb.
2014. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem akarom lerombolni a kis lelkivilágodat, de a 30-40-es férfiak java része csak megdugna, eszük ágába nincs komolyabb dologra.

Friss, fiatal, egy igazi nőhöz képest még éretlen, könnyen megkapható lány vagy, ezért hamarabb ágyba is vinnének......ez nem feltétlen komoly kapcsolatról szól, csak nyisd ki a szemed.

2014. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem valamit, hanem egy forró éjszakát :D
2014. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy fiatalabbja is csak azt akarja tőlem, már aki mer kezdeményezni és az ismerkedés elején felvilágosít a dologról. Pedig nem is nézek úgy ki, mint aki csak dugásra lenne jó...
2014. okt. 10. 15:10
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
hát,nem kíváncsiak a belsődre, de van az úgy hogy nincs is ott semmi azért akar mindenki dugni.
2014. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy igy vele,csak en meg 18 vagyok....
2014. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Tőlem is inkább az idősebb pasik akarnak komolyabbat, a korosztályomból legtöbben csak meghúzni akarnak..

21L

2014. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Persze, azok a pasik akik nem csak dugni akarnak: vagy szüzek még, vagy 1-2 barátnőjük volt, és amikor ez kiderül akkor mehetnek is a jó fa**ba mert "tapasztalatlanok" meg miegymás...

Alig van pár ember aki ...áh tökmindegy. :)

2014. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Esetleg van valami jellegzetes a kinézetedben?:)
2014. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nincs szerintem :)
2014. okt. 10. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!