Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha egy pasi túl hangosa...

Lányok ha egy pasi túl hangosan élvez el, az gáz vagy tetszik?

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha a szüleim is átjönnek, mert nem tudnak tőle aludni, akkor gáz.
2014. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ahogy öregszem egyre hangosabban és egyre nagyobbakat élvezek,én kicsit szégyellem ezt,ezért kíváncsi lennék mi a lányok,nők véleménye erről
2014. okt. 9. 21:16
 3/13 anonim ***** válasza:
ha nagyon.nagyon hangos, akkor gáz
2014. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha senki nem hallhatja akkor nem zavar, de ha a lakasban, hazban tobben is elunk, akkor csendesebben jobb.. kulonben az en pasim is hangosabb mint en..de az meg szamomra okee, de annal hangosabb mar zavarna.
2014. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Engem személy szerint zavar, mert a szex nem tartozik a szomszédra, és elég kínos az amikor reggel a liftben kérnék meg a szomszédok, hogy tegyen az ember hangtompítót. Az meg hülye kifogás, hogy minél öregebb vagy annál hangosabban élvezel. Az ember tud halkan is élvezni ha akar, és persze hangosan is ha figyelmet akar..

26/N

2014. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi az sok kommentet,de csak a legvégén nyögök fel nagyot,nem olyan mint amikor egy ln végig nyög
2014. okt. 9. 21:22
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld
2014. okt. 9. 21:22
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
Sztem kimondottan jó. Főleg ha nem sokáig és elvileg nem hallja senki, csak a párod.
2014. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
meleg vagy vagy heteró?
2014. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Micsoda kérdés ez,Hetero vagyok
2014. okt. 9. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!