Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondják mindig, hogy a...

Miért mondják mindig, hogy a külső nem számít, mikor ez egy hazugság?

Figyelt kérdés
Nap,mint nap tapasztalom a saját bőrömön.38/férfi
2014. okt. 13. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
alszenteskednek
2014. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Számít, de nem leküzdhetetlen.. Én is érzem, hogy nagy hátránnyal indulok a nőknél amiatt, mert nagy darab vagyok, de ennek ellenére mindig sikerült még ledöntenem az előítélet falait.. szerintem úgy pontos: számít, de nem csak az számít.
2014. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki mondja hogy nem számít?
2014. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Orsy070 ***** válasza:
Jo pont az ha jol nezel ki de ha latom hogy a pasi lehet 10 bol 10 es de semmi agya nincs ertelmes dolgokat nem tud mondani akkor mehet es mind lehet szep mert csak olyannak kell aki ugyan olyan szep de agyilag 0 la vagy olyannak aki kihasznalja a penze miat ha van neki.
2014. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki mondja neked?

Persze, hogy számít, de nem csak ismerkedésnél, hanem az élet számtalan területén számít a külső. Hisz az adja az első benyomást. Ha a külsőd nem megnyerő, akkor nem akarnak veled jobban megismerkedni.

A belső értékek felismerése egy hosszabb folyamat. Én 3 évig voltam barátja az egyik srácnak, mire megtudtam ismerni annyira, hogy belé tudtam szeretni. De nem a külsejébe, hanem a személyiségébe szerettem bele.

2014. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!