Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megmondani vagy nem mondani?

Megmondani vagy nem mondani?

Figyelt kérdés

Ha voltatok ilyen helyzetben, mit tettetek? Ha nem, mit tennétek?

Helyzet: tetszik egy fiú/lány, és egyre erősebb érzelmeket táplálsz iránta, szépen lassan beleszeretsz. viszont tudod, hogy nem lehet belőle kapcsolat, az illető tudja is hogy tetszik neked de így konkrétan kimondva nem volt. mégis úgy érzed hogy el akarod neki mondani, hogy legalább kimondhasd mert már felemészt a sok elfojtott érzelem. ugyanakkor valószínuleg nincs semmi értelme. mondani, vagy nem mondani?


2014. okt. 13. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondani. :) Meg is tettem, jobb így. :)
2014. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megmondtam, aztán most összezavart :'(
2014. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod mi lesz a vége,akkor ne mond el.
2014. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is inkább affelé hajlok hogy igen, most ebben a helyzetben vagyok és már úgy érzem nem bírom :( ha esetleg valakinek lenne kedve hallani a részletes sztorit írjon privit, szívesen kibeszélném magam legalább valami idegennek ha már másnak nem lehet :D
2014. okt. 13. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen mondd el neki,nem veszithetsz semmit,plusz lehet h jol jossz ki belole:-))Egy biztos: megkonnyebbulsz es ez a lenyeg:-))Plusz evekkel kesobb nem azon fogsz agyalni h mi lett volna ha elmondtad volna...annal semmi nem rosszabb:-))))
2014. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem elmondhatod, meghallgatom szívesen. :) Amúgy mondd el. Ha másért nem, hát mert megkönnyebbülsz. Tapasztalat.


23/F

2014. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!