Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baranyában élnek NŐIES,...

Baranyában élnek NŐIES, normál alkatú, csinos, független (! ),25 év feletti leszbikus lányok/nők?

Figyelt kérdés

Rám is igazak a fentebb írtak, 27 éves vagyok, és mások szerint szép és nőies, a leszbikusok fel sem ismernek, mert full heterónak néznek. Vannak még rajtam kívül itt ilyen lányok/nők? Ha igen írjatok:) Egyetemisták és értelmiségiek előnyben:)


U.i: koromból kifolyólag nem vonzódik tinilányokhoz, tőlük elnézést kérek, de ne írjanak!Fiús ill. duci lányok sem vonzanak, bocsi!

FÉRFIAK SE FÁRADJANAK , MERT FELESLEGES!!!



2014. okt. 15. 16:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Privát lavina!

3...2...1

2014. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem akarsz Te egy kicsit túl sokat?! Szerintem egész Magyarországon nincs olyan, aki megfelelne neked a leírtak alapján, nem még Baranyában
2014. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem akarok túl sokat, a leszbikusok közt is vannak szép ,független nők, akik még tanultak is. Úgyhogy nem, nem kérek sokat.
2014. okt. 15. 17:05
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Én csak annyit tudok mondani,hogy kívül tágasabb.
2014. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
25 év feletti nem feltétel, csak viszonyítási alap, tehát ha pl. 1-2 évvel fiatalabb ennél, az nem zavar.
2014. okt. 15. 17:07
 6/24 A kérdező kommentje:

Teltebb nők ellen nem lenne kifogásom, de az a baj, ha egy leszbikus nő hízni kezd, nem szépen,nőiesen lesz kerek, mint pl. Nigella Lawson, hanem széle-hossza egy módon, és mellé meg slampossá is válik. Ez nem tudom mitől van, de leszbikusoknál csak ilyet láttam. A heteró nők közt láttam csak telt, de ugyanakkor nagyon csinos nőt.Nekem amúgy is fontos az egészséges,sportos életvitel, hiszen én is ilyet folytatok,így nyilván egy duci nővel ezt nem tudnám együtt folytatni. A fiús lányok meg egyszerűen nem tetszenek, mert hiányolom a nőies bájt belőlük.

Tini lányokhoz azért nem vonzódok, mert más életszakaszban vannak mint én, így közös témánk sem lenne.

Az értelmiségi nők pedig azért vonzanak, mivel én is az vagyok, jogász, így egyértelmű, hogy egy tanult, művelt nővel jobban kijövök, mint egy kevésbé tanulttal.


Ennek fényében nem sok amit kértem.

2014. okt. 15. 18:18
 7/24 A kérdező kommentje:
Ja , és még mielőtt vki sznobnak nevezne, azért jövök ki jobban egy értelmiségi nővel, mert hasonló érdeklődési köre van, mint nekem, így van közös témánk. Tehát NEM nézem le a nem értelmiségieket és butának sem tartom őket!! és azt is tudom, hogy egy diplomás nő is lehet butácska.
2014. okt. 15. 18:52
 8/24 anonim válasza:
Én azért nem mondanám azt, hogy nagyok az elvárásaid. Nyilván mindenkinek van egy elképzelése, hogy kivel szeretne együtt lenni. De pl. egy 20-22 éves lánnyal se kezdenél mert nincs közös érdeklődési körötök? Vagy itt csak a nagyon tini, fiatal lányokra gondoltál? Csak azért kérdezem, mert hidd el egy fiatal lány is, ha most nem is 15 évesről beszélünk, de egy 18-22 év közötti is lehet elég komoly gondolkodású. Így annyira nem általánosítanék a helyedben, hogy velük tuti nem jönnél ki, mert ők abszolút még éretlenek. Ezt most nem azért írtam, hogy beléd kössek, hanem mert néha zavaró tud lenni, hogy kicsit idősebb (pl 30 feletti) leszbikusok is kizártnak tartják, sőt foggal körömmel ragaszkodnak ahhoz, hogy ők aztán fiatallal sosem jönnének össze mert hogy éretlenek, holott úgy, hogy valakit nem ismernek, csak azt tudják hogy fiatal náluk pár évvel, még nem biztos hogy ő egy komolytalan, más világlátású kisgyerek.
2014. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, a nagyon tini lányokra értettem, tehát a tizenéves kislányokra, egy 20 feletti nő ellen nincs kifogásom:)
2014. okt. 15. 19:41
 10/24 anonim ***** válasza:
33%

Én is hasonló nőt keresek.

Nekem is lehet nyugodtan beszólogatni, hogy jaj, milyen magasak az elvárásaim. ;)


Pedig szerintem ezek alapvető dolgok: én sem akarok egy egészségtelenül élő, elhízott emberrel élni; és műveletlen partnert sem akarok, akivel nem tudok értelmesen beszélgetni, és aki hülyeségeket gondol a körülötte lévő világról.

Szintúgy nem tudok mit kezdeni a tinikkel, akik aranyosak persze, de még nem tudnak kellő magabiztossággal és tapasztalattal mozogni a világban, és egy párkapcsolatot sem képesek menedzselni.


Ez van - nyugodtan lehet ismerkedni alacsony elvárásokkal is, váljon egészségére, aki azt csinálja. Nyilván lehet egy kapcsolatot az alacsony szellemi nívóra is alapozni, együtt nézni az aktuális valóságsót a tévében és elmélyülten tanulmányozni a Blikket meg a Kiskegyedet, de ez nem az én világom.


Egyébként 36 éves leszbikus nő vagyok. Magas vagyok, sportos a testalkatom, nincs súlyfeleslegem. Hosszú hajam van, diplomás vagyok. Nem vagyok egy cicababa típus (nem szeretek a férfiak célpontjának kinézni), de férfiimitátornak sem látszom.

Viszont nem Baranyában élek, hanem Budapesten.

2014. okt. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!