Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, tetszem neki?

Mit gondoltok, tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác évfolyamtársam (egyetemisták vagyunk), aki az első másfél évben nagyon idegesített. Leginkább azért, mert állandóan bámult, még akkor is amikor barátnője volt. Úgy is, hogy egymás mellett ültek, én pedig mellettük és a srác állandóan rám bámult. Aztán egyszer csak fogalmam sincs miért, kb. fél éve már egyre jobban a vonz a srác. Nem tudom megmondani, hogy miért, nem tartom egyébként annyira jó pasinak, de mégis egyre jobban vonz és mostanában csomószor összenézünk, szemezünk. Meg vannak apróbb egyéb jelek, hogy én is tetszem neki, de ha meg tényleg tetszenék, akkor 3 év alatt már lépett volna valamit, vagy megpróbált volna beszélgetni velem legalább, nem? Ja, azt kihagytam a történetből, hogy 4-5 szón kívül még egyáltalán nem beszéltünk, eléggé más társaságban vagyunk. Mit gondoltok, tetszem neki? Lépjek valamit esetleg én?


21L


2014. okt. 15. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem kellett neked,ezután se kelljen!
2014. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!