Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jóreggelt mindenkinek, Ciki...

Jóreggelt mindenkinek, Ciki ha 2 évvel fiatalabb a barátom? Ciki ha én "vadabb " vagyok nála? Ő ilyen visszahúzódóbb? .

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 07:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
Az a ciki, hogy te ribiként viselkedsz. 5 nao után még semmihelye a csókbak és a szexnek.
2014. okt. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

"ribiként viselkedsz. 5 nao után még semmihelye a csókbak"


Ha jól sejtem, előző válaszoló nap-ot és csók-ot akart írni. Mégis miért lenne rib, ha már együtt vannak és járnak, akkor a csók teljesen magától értetődő. Ne légy hülye.

2014. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

mindenki akkor csókolozik amikor jónak látjja meg kívánja ez személyfüggő

van aki két hét után se mer csokolózni pedig komolyan gondolná

a szexel meg húzzál bele nyugodtan amennyire kivánod

a szived a tested vezessen

a srác meg majd követ

sok sikert

2014. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én még nem szeretnék vele lefeküdni.. csak fura hogy nem mer megcsokolni.
2014. okt. 16. 09:01
 15/16 anonim ***** válasza:

Ja, a kérdésedből nekem úgy tűnt, mintha hónapok óta együtt lennétek, és az ágyban eltötymörög, ahelyett, hogy jól megdöngetne...

Amúgy vannak félénkebb fiúk, nincs ezzel semmi.. Vannak olyan fiúk, akik szeretik, ha a nő kezdeményez, lehet ő ilyen.

2014. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Az a ciki, hogy te ribiként viselkedsz. 5 nao után még semmihelye a csókbak és a szexnek."


Szerintem meg az a ciki, hogy az agyad visszamaradt a fejlődésben.

Minek válaszolgatsz ezen az oldalon, ha

1. Ilyen favágó, ítélkezős gondolkodásod van.

2. Írni sem tudsz normálisan.


Nincs arra protokoll, hogy mikor lehet csókolózni/szexelni egy kapcsolatban.

Én első randin csókolóztam a barátommal, és 3 hét után feküdtünk le, és másfél éve együtt vagyunk, szeretjük egymást. Ja, és ő a 3. férfi az életemben.

Szóval a lényeg, hogy nem te fogod meghatározni, hogy minek mikor van helye, így felesleg ugatni a primitív sallangokat arról, hogy ki mekkora r_ibanc.

2014. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!