Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha elutasítottam egy srácot...

Ha elutasítottam egy srácot akkor ezután már soha többé nem akarja majd hogy a barátnője legyek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Miért akarná? hiszen te sem akarod! -.-
2014. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, ha már egyszer elutasítottad?
2014. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

valószínű hogy nem fog keresni ha pedig te keresnéd azt hiszi jogy játszol vele vagyis komolyabb női praktikát kell mostmár bevetned mint pl azorálist vagy egyből ráveted magad ha kettesbe vagytok és mesztelenűl mond hogy kivánod talán ebből érteni fogja

sok sikert

2014. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

1. De, ha továbbra is jól nézel ki és tetszel neki, akkor elméletileg simán járna veled, ha megtudná, hogy most bejössz neki.


2. De mivel már egyszer próbálkozott és elutasítottad, azt gondolja hogy nem akarsz tőle semmit. Tehát magától csak úgy nem fog próbálkozni még egyszer.


3. Az egyetlen dolog amit tehetsz, hogy megmondod neki szavakkal, egyértelműen, hogy érdeklődsz iránta. Csak így van bármi esély arra, hogy legyen köztetek valami.

2014. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
De, ha te nem akarod, akkor miért erőltetnéd? :D
2014. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
NEKED kell őt keresned és kedveskedned neki, ha akarod őt.
2014. okt. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 October15 ***** válasza:

Nyilván akarja ha próbálkozott és nyilván nem múlik el 1 csapásra..

szóval HA: azért kérdezed, hogy akkor most megoldottad-e ezzel a problémát akkor némi idő elteltével ja megoldottad.

HA: azért mert meggondoltad magad akkor meg közöld vele aztán kiderül egyébként meg rajtad a pedálozás sora.

2014. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%
óóó, olyan nincs, hogy egy férfi lenyeljen egy visszautasítást és ezzel letudja a dolgot ... elég idősen így visszanézve egy nő volt az életemben akivel nem mentem semmire, de az is csak a távolság miatt volt ... sosem hagytam annyiban, ha visszautasítottak
2014. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha engem egy lány kikosaraz és utána akar mégis valamit, akkor nagyon kell tepernie nálam... és nagyon konkrétnak kell lennie, félreérthetetlennek. Szavakkal. Tettekkel.


23/F

2014. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ahhoz nagyon jó indokodnak kell lennie, amiért akkor elutasítottad. Ha másik fiú miatt, akkor ez nem indok.
2015. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!