Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak egy kis szerelmet akarok?

Csak egy kis szerelmet akarok?

Figyelt kérdés

Miért ilyen nehéz ezt megadni?Miért nem tudnak az emberek egy kis jót is adni?

Olyan egyszerű lenne az élet ha nem bonyolítaná túl mindenki...néha csak én akarok valakit szeretni,de manapság már ez is nehéz...



2014. okt. 17. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tudnak az emberek egy kis jót is adni? mert egyszer adtam jót, és eldobtak mint egy rongyot! szerinted egy ilyen után mer az ember mégegy próbát tenni?
2014. okt. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudod ezzel én is így vagyok...félek adni mert rájöttem hogy nagyjából senki sem érdemli már meg.
2014. okt. 17. 01:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdésedre itt a válasz.
2014. okt. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek meg kellene ujra tanúlni bízni.Az ilyen sérelmeket fel kell tudni dolgozni,de van akinek nem megy és többet nem hisz és nem bízik.Ezek a sérelmek ott vannak ha valaki nem dolgozza fel öket.Fel kell dolgozni és utána tud az ember bízni, de ha nem akkor segítséget kell kérni.......Szerintem ezért.Mert a múltbéli fel nem dolgozott sérelmet ugy élik meg h tegnap történt és rávetitik a jelenre mert egyedűl nem dolgozták fel.Én is ilyen vagyok és tudom h mit kéne tennem de nem megy mert nem bízok senkiben.
2014. okt. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert az emberek gonoszak.
2014. okt. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

gondolom pesti vagy kérdező bár nem sejtwm hogy mejik nem de tulajdonképpen mindegy

nehéz az éllet

2014. okt. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a szerelem nem kérés meg kedvesség kérdése. vagy van, vagy nincs.
2014. okt. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Miért ilyen nehéz ezt megadni?"

"Miért nem tudnak az emberek egy kis jót is adni? "


Mondjuk azért, mert szerelmesnek lenni, érzelmeket táplálni nem pusztán egy gesztus, mint reggel köszönni a sarki zöldségesnek. Azt írod, egyszerűbb és szép lenne az élet, ha nem lenne ez ennyire bonyolult, de akkor ebből milyen megoldás következik?


Azért nem működik jól a világ, mert nincs aki kimondottan téged szeretne? Ugyan már.

Megértelek, ez most általános jellegű panaszkodás, csak úgy kikívánkozott belőled.

2014. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TheHope ***** válasza:
Nem csak Te akarod ezt,de mint minden,ez is okkal történik velünk :) Nem csak Neked nehéz,de ez,hogy kifakadsz és ontod magadból ezeket a kérdéseket miközben úgy érzed igazságtalanság veled szemben az egész nem old meg semmit.
2014. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!