Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik, miért csináljátok ezt?

Pasik, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön, főleg a love.hu-n kéretlenül küldözgetitek a farkatokról a képeket, illetve albumokat. Biztos nők közótt is van ilyen, de annak a lánynak, aki tényleg csak ismerkedni szeretne és mindent kitölt az adatlapján, miért nem lehet tiszteletben tartani, hogy csak ismerkedne és nem kíváncsi senki farkára?
2014. okt. 19. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én néha Felmegyek love.hú-ra megnezni kik lávolnak!

Én meg nem is azt nem értem bejelöl hogy tetszem neki,írok 1intelligens üzenetet,erre reakció nix!Akkor ez mi?

2014. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
mert ebben lelik örömüket a kis gécik
2014. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, sose csinálok ilyet, én mindig baráti hangnemben írok a csajoknak, szex témát mellőzve.
2014. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kiéhezett embert szerinted érdekel,hogy a lány csak ismerkedni akar? :D
2014. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mostra gondoltam, de picit régebben tapasztaltam, hogy a pasik nagyrésze küldi az album hozzáférést, pedig nem kértem. Annyi primitív alak van ott és vannak, akik erre fizetni képes?
2014. okt. 19. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:

"Annyi primitív alak van ott" Ezen olyan jót nevettem :)

Én nem vagyok ilyen. Nekem meg az a bajom, hogy annyit sem írnak vissza, hogy: nem tetszel.

2014. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A nem válasz is egy válasz. Legtöbben azért nem írják, hogy nem tetszel, mert ki tudja mit válaszolnál. Egyébként ez a farok küldözgetés elég primitív dolog szerintem.
2014. okt. 19. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!