Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik miért csináljátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik miért csináljátok ezt amikor van barátnőtök? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

ugyanarra a strandra járok mint tavaly szerdán voltam strandon és észrevettem egy olyan pasit akit már tavaly is láttam nagyon helyes kigyúrt kékszemű álompasi sajnos tavalynézegettem már de rámse nézett szerdán ottvolt a strandon a B.NŐJÉVEL és végre észrevett a barátnője napozott nem figylet a srác rámmosolygott szemeztünk és rámkacsintott .....elsem akarom hinni.....nembírom elfelejteni remélem máskor is látom még....

ha van barátnőtök miért csináljátok ezt?

nembírom kiverni a fejemből ezt a fiut


2011. jún. 24. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mert midig van talán jobb :DD nem de komolyan, egy kis kacsintás vagy ez az.. most nem üt sokat szerintem !


ha nem bírod a kövi alkalomkor pedig, hívd félre ! és smárold le :D:) tényleg ! egyszer élsz:D

2011. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom mert tudni akarja azért, hogy még mindig bárkit megszerezhet, akármikor. Kell ez az önbizalmának. Kétlem, hogy ebből akár több is lehetne, max egy gyors dugás, ha ez neked megfelel, gratulálok. Amúgy meg, mindenkinek meg van a véleménye az olyan lányokról, akik úgy szemeznek a fiúkkal, hogy közben ott van a barátnő is...
2011. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
vagyis nemtom h a b.nője mondom már tavaly is volt neki b.nője de nem emlékszem h ez a csaj de nem biztos h a nője mert nem csókoloztak meg semmi csak vele volt egy csaj meg egy kisfiu lehet h testvérek?
2011. jún. 24. 13:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Most nehogy már még ő legyen a hibás. Ha szingli, oda néz, ahova akar. Inkább a srácnak kéne tartania magát, ha ott fekszik mellette a barátnője.

20/L

2011. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát szerintem is neménvagyok a hibás a srácnak nemkellene más lányokra kacsingatni meg bámulni
2011. jún. 24. 13:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van barátnőm, még megnézek más lányokat is.:D
2011. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó de szemeztünk és egy mosolygós kacsintással zárult a dolog
2011. jún. 24. 13:55
 8/12 anonim ***** válasza:

hát, szemeztetek, flörtöltetek, ettől függetlenül könnyen lehet, hogy nem akar semmit:) néha kell, hogy megmaradjon az ember önbizalma:))

23N

2011. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője úgyse hagyja el egy idegenért, akit meglátott a strandon, meg nem is fog hozzád odamenni ha vele van éppen. Szóval nem látok sok esélyt, kb egyéjszakára tippelném én is. (De egyébként annyira se, bocsi, ez még nem jelent sokat, bár változhat még, de egyelőre nem egy nyert ügy )
2011. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pokolkutyus válasza:
Azért csináljuk, mert hűséget fogadunk nem vakságot!!! xD
2011. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!