Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerős esetleg?

Ismerős esetleg?

Figyelt kérdés

HOSSZÚ DE OLVASD EL, LEHET MAGADRA ISMERSZ :d

Szóval beszélgetsz facebookon egy lánnyal/fiuval és tök jól megy minden a szöveg a témák jönnek, a beszélgetés ugymond izgalmas nem az az unalmas "micsinálsz , semmit , na és te, én se , értem )stb...

Aztán másnap, vagy rá pár nappal találkoztok valahol (busz,buszmegálló)

Lehetőségek:

Nem szóltok egymáshoz mert lefagysz mint a win95-ös.

Másik lehetőség

Egy szia messziröl, esetleg integetés.

Harmadik

Elkezdtek beszélgetni... szia mizu milyenvolt a suli részig.

aztán egyszer csak azon vagy hogy 2percbe kussba áltok egymás mellet és nemtudod mit mondj, de persze, ő se.

De előtt facen meg ment a beszélgetés mint állat.

Veletek ilyen vagy hasonló? esetleg a 3 "lehetőség" közül eggyikse inkább valami más?

Szivesen meghallgatok sztorikat e téren.



2014. okt. 19. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem volt már ilyen, hogy egy lánnyal ismerkedtem facebook-on és elég jól elvoltunk, de mikor az első találkozóra került a sor akkor nem nagyon ment a beszélgetés.

Sajnos ezzel el is buktam a csajt. :(

Biztos azt gondoltam, hogy unalmas vagyok, pedig ő sem volt valami beszédes. Szinte csak én kezdeményeztem témákat.

Azóta utolérhetetlen, még egy szót sem írt, hogy mi van. Ki érti ezt?!

2014. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindenképp beszélgetésbe kezdenék. nem vagyok szégyenlős lány vagy olyan akit zavarba lehet hozni. :)


23L

2014. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
beszèlgettem egy lánnyal reggeltöl estig reggel õ volt az elsõ este pedig neki irtam utoljàra az ágybol :) règóta ismertük egymást de bizonyos okok miatt nem.beszéltünk jò ideig miután igen (lásd felül) találkoztunk ott is folyamatosan beszéltünk ès mosolyogtunk egymásra de elèg távolságtartòan utànna csinàltunk magunknak programot az este vègèn vagy is hajnalba nem akart elengedni :) 19f
2014. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!