Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha a magasabb...

Mit tegyek ha a magasabb lányok (170-180) jönnek be, de esélyem sincs kb. náluk mert én alacsony vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig is jobban tetszettek a magasabb, vékonyabb, modell alkatú lányok mint az alacsonyak. Ellenben én alacsony vagyok (172cm) és kétlem, hogy összeállnának egy náluk alacsonyabb sráccal. :|

2014. okt. 1. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Add lejjebb az igényeidet- szó szerint!
2014. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése, nem általános, hogy a lányok csak náluk magasabb srácokkal jönnek össze.
2014. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
180cm magas lány vagyok, engem a fiú magassága nem érdekel. Én magas, te pici, szemmagasságban a cici :DDDDDDD de én nem vagyok modell vékonyságú
2014. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért vannak az alacsonyabb lányok között is, akiknek nagyon jó alakja van. Kapásból ismerek 3 modell csajt is, aki kevesebb mint 170 centi, és eszméletlen jól néznek ki.
2014. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Alacsony férfi vagyok, de a nálam magsabb nők jönnek be, :)
2014. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!